Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie M249 czy obrotówka pod 8th slot ?


332211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w tytule :

 

*M249 ( heavy ) (8th slot) (60day)

 

VS

 

*M132 ( heavy ) [obrotowa] (8th slot) (60day)

 

 

 

*Czy na premce Gold (3dni) można kupić 5slot (3day)

* Jak kupię za g1 Winchestera to odblokuję 5 slot ?

* jeżeli bron kosztuje 400g1 to po zniżce 25% ile bd kosztować? !

 

 

 

DZIĘKI Z GÓRY

Opublikowano

1. Oczywiście że m249

2.

*Czy na premce Gold (3dni) można kupić 5slot (3day)

Nie można kupować 5slot na premce gold

 

3.

ak kupię za g1 Winchestera to odblokuję 5 slot ?

Będziesz musiał dokupić 5slot

4.

jeżeli bron kosztuje 400g1 to po zniżce 25% ile bd kosztować? !

od 400 odejmij 25% :P

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

1.Zależy czy grasz na CQC czy na A.I ale polecam M249

2.Nie możesz kupić bo masz ten slot odblokowany dopóki premka ci sie nie skończy

3.Będziesz musiał dokupić 5 th

4.Nie wiem ale z 50 g1 mniej chyba : P

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Jeżeli preferujesz tryb zoombie mode weź miniguna. Gra się nią tam jak miód.

Jeżeli inny tryby to szczerze polecam m249, aktualnie sam posiadam tą broń i nie żałuje.

32354141673387527780.png

Opublikowano

1. na deathmatch lepsze jest m134. mozna niezla rzez tym robic jak ogarniesz ta bron ;p m249 jest dobre na reszte mapek ale i tak jest srednia bronia

2 na premce 3 dni gold masz 5th slot na 3 dni i nie mozesz dokupic

3. nie . ten bug juz nie dziala

4. 300 g1 ;] . na oko to widac;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Bierz M249 lepsze, więcej ammo i mały recoil

2.Nie wiem nie kupuję nigdy na 3 dni

3.Będziesz musiał kupić 5th slot, sam sie nie odblokowywuje

4.Jeśli się mój kalkulator nie myli to 300G1

982831457370434390167.jpeg

Opublikowano

 

4.Nie wiem ale z 50 g1 mniej chyba : P

 

Widac kto z matmy spierdalal. Tak serio to wstyd w takim prostym dzialaniu sie pomylić lub wgl nie umieć go zrobic

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

bierz m249

nie mozesz kupic 5 slotu

chyba chodzi ci o znizke 20 % (gold)bo 25 % nie ma , 400 g1 - 0,2 x 400g1 = 320 g1c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...