Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mój komp jest dobry do nagrywania let's playów minecraft?


shimmy248

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój sprzęt

 

Windows 7 Service Pack 1

4GB Ramu

Procek Intel? Celeron? CPU E1400 @ 2.00GHz

32-bitowy system

 

 

Czy mogę spokojnie nagrywać filmiki w HD bez lagów?

Opublikowano

to jest laptop czy stacjonar jak laptop to pewnie ma tylko zintegrowana grafike wiec nie a jak stacjonar to dokup jakiegos radeona nawet ponizej 100 zli wtedy na 25 fps pojdzie

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Na tym celeronie...

zapomnij, będzie Ci w chuj lagować :)

Oczywiście przy nagrywaniu, nie wspominając czy w ogóle będziesz miał 40 FPS bez nagrywania :D

Więc moja odpowiedź to na pewno nie będziesz mógł nic nagrywać.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Procesor jest za słaby, karty graficznej nie podałeś, ale pewnie słaba. Gdybyś chciał film 10 minutowy konwertować pod YT w HD to byś robił to na tym procesorze chyba z 3h.. więc nie wiem czy warto ;d

Polecam hosting cubehost.pl

Opublikowano

to jest laptop czy stacjonar jak laptop to pewnie ma tylko zintegrowana grafike wiec nie a jak stacjonar to dokup jakiegos radeona nawet ponizej 100 zli wtedy na 25 fps pojdzie

stacjonarny

 

Wiecie co? Nagrałem frapsem 10 min. filmik i całkiem nieżle poszlo dzięki za porady, ale mam jeszcze jedno pytanie czym najlepiej renderować filmiki?

Opublikowano

ja na laptopie 2GB RAM

2.2GHZ 2 rdzenie procesor

Karta NVIDIA GeForce G205M 512MB

 

i jakoś mam 30FPS i płynnie chodzi :)

 

 

@UP

Nagrywać najlepiej frapsem i obrabiać Sony Vegas


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Bywalec
Opublikowano

Gdy dodasz kilka programików:

http://www.mpcforum.pl/topic/421768-tutjak-wyeliminowac-zacinanie-sie-minecraft/

http://www.mpcforum.pl/topic/459585-tut-koniec-z-lagami-na-piracie-i-oryginale-dodatkowe-przyspieszenie-minecrafta/

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

http://www.mpcforum.pl/topic/544080-video-tut-jak-przydzielic-wiecej-ramu-do-minecrafta/

To powinno Ci jakoś pójść, ale kup nową kartę graficzną.

5jJNSGS.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Procesor jest za słaby, karty graficznej nie podałeś, ale pewnie słaba. Gdybyś chciał film 10 minutowy konwertować pod YT w HD to byś robił to na tym procesorze chyba z 3h.. więc nie wiem czy warto ;d

 

ja mam 1.8 jeden rdzeń i na tiny po 70 fps bez optifine :x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...