Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ludzikowo "REAKTYWACJA" [Survival][No-WL][24/7][25 slotów]


PrinceJinno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukasz serwera z doskonale dobranym Teamem, idealnie dobranymi pluginami, modami

oraz takiego który Cię nie zawiedzie?

Już teraz możesz zacząć świetnie się bawić w Świecie Ludzikowa :D

 

 

 

cooltext559104514.png

 

IP serwera - 91.193.54.84:25573

 

 

cooltext595579521.png

1.2.3

 

cooltext559104608b.png

 

 

HeadAdmin: WojakoS

Admin: PogroGromek

Moderator: stalker22

Moderator: TheNekoSage

Moderator: Valentor

 

 

 

 

 

cooltext559104889.png

 

 

 

 

 

Admini i moderatorzy Ogarnięci oraz Mili

________________________________________________________________________________

Możliwość kupienia Vip'a i SuperVip'a

 

Cena Zakupu:

Vip: 8zł

SuperVip: 15zł

 

 

Czas Posiadania:

Vip'a: 4 miesiące

SuperVip'a: 4 miesiące

 

Możliwość zakupu:

Przelew

 

W celu przelewu proszę kontaktować się z HeadAdminem na jego gg

Oto GG HeadAdmina: 5356296

 

Zalety Vip'a:

Działka 30x30,Jajka do spawnowania po 4 sztuki (zwierzęta),16 diamentów,home set

 

Zalety SuperVip'a:

Działka 40x40,jajka do spawnowania po 10 sztuk (zwierzęta),32 diamenty,home set,magic carpet,możliwość awansowania na kid moda (najlepiej osoba orientująca się w pluginach) :D

 

Więcej informacji na serwerze,forum lub ts: 188.165.154.241:6340

 

SERWER WYSTARTOWAŁ.

ZAPRASZAMY!

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano

mi się zawsze wydawało że na SV jest równouprawnienie. tzn. bez vipa, super vipa, platinium vipa, diamond vipa, extra vipa i innych vipów. kolejna sprawa, nie wypisałeś pluginów, ani czy serv ma np. nether "ON" i inne tego typu pierdoły. co do kid moda, jak dla mnie każdy powinien móc starować na kid'a . z twojej wypowiedzi idzie wywnioskować że awansujecie byle kogo, tylko żeby wybulił 15 zł. osoba która startuje na kid'a powinien mieć doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a nie 15 zł w portfelu... No SV z działkami przejdzie, a wręcz powiem że to ciekawy pomysł. a po za tym czemu tylko przelew akceptujecie? myślicie że każdy ma konto na PP (lub na innej stronie) i chce czekać 3 dni aż kasa wysłana pocztą dojdzie na konto? Broń boże nie twierdze że finansowanie serwera do zły pomysł. ale mogli byście zrobić tak że np. za 3,00 zł dostaniesz cuba 15x15x20 ("20" to wysokość i głębokość).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...