Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCSilesia Reaktywacja! [RPG] [24/7] [Zapowiedź]


Corey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer MCSilesia Wraca!

 

onlinen.png

 

1-422527-560x95.png

 

już teraz zarejestruj się

na forum

- Zakaz wystawiania linki do Forum...

Forum znajdziecie wpisując MCSilesia w przeglądarce Google

 

Serwery MCSilesia są na rynku prawie Rok

Najnowszy serwer wystartował 12.03.2012

Zapraszamy!

 

 

Dane serwera:

 

 

IP: 188.165.216.158:25075

 

- Gwarantujemy Stabilność Serwera!

- Dobra konfiguracja!

- Brak Lagów!

 

 

 

Serwer 1 Typ: Survival

Serwer 2 Typ: serv. w budowie

 

 

 

Sloty: 33 (na start) po kilku dniach przewidujemy 60 slotów.

 

 

Wszystko będzie pisać w wiadomościach na stronie MCSilesia.pl

 

 

 

informacjec.png

 

- Wersja 1.2 aktualizacja ver. będzie prowadzona z biegiem gry!

- Posiadamy serwer TS

- Zwierzęta

- Potwory

- Premium-off

- Zwierzęta do transportu (smok)

- PVP (w mieście)

- Nether

-Sporo Pluginów

- joby

- AdminShop

- TP do Kresu

- mila administracja

 

 

 

Zapraszaj znajomych, reklamuj nas.

 

 

 

Z wyrazami szacunku:

 

HeadAdmin: Corey

 

Kontakt

gg: 4546571

mejl:[email protected]

 

HeadAdmin: Rapik

Kontakt:

gg: 6552653

mejl: [email protected]

 

 

 

 

UWAGA SERWER BEZ WHITE-LISTY

Nie musisz podawać nick'u

 

 

 

CO SĄDZISZ O SERWERZE ?

wypowiedz się w komentarzu!

ZAPRASZAM

Opublikowano

Wiek : 15

Nick: Direns

Cos od siebie : Szukam ogarniętego serwa na którym można spokojnie pograć i dobrze się bawić bez dzieci neo i hackerow .

Opublikowano

Wiek 14

Nick IbuszeQ

Cos od siebie : Jestem Ogarnietym graczem.Szukam wlasnie takiego serva.Nie lubie plastiku pokemonów i ped*ła bibera

Opublikowano

Dodaj do wl Ryu_Shigeki oraz Yoshida_Shigeki. Bardzo proszę. Wiek: 16. Dlaczego chcemy tu grać. szukamy serwera na którym można sobie pograć bez neo-kidsów oraz nędznych nędzarzy którzy proszą o itemki oraz zachowują się bezczelnie. Dziękuję...

Opublikowano

SERWER ZAJEBISCIE SIE PREZENTUJE CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA:)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Wiek :15

Nick : NawalonyCreeper

Cos od siebie : szukam servera bez dzieci NEO, z frakcjami , wojnami i z dobrą zabawą chyba na taki trafilem

 

​I jeszcze jedno pvp w mieście to nie wypał ...

Opublikowano

Środek, czyli tak zwany "spawn" ma wyłączoną funkcje PVP oraz moob-damage ta czarne na 3 screen'ie no i jak zakupisz swój domek to w nim również nikt nie będzie Cie bił. Także jest gdzie się skryć spokojnie ;]

Opublikowano

To są różnego typu elementy, które zostały wybudowane przez nas bądź pobrane z innych źródeł serwer startuje w poniedziałek. Namęczyliśmy się troche. Może i nie podobać się niektórym ale po co pisać taki komentarz skoro się nie podoba. Jak nie to szukać dalej innego a nie tutaj pisać niepotrzebnie :]. Ja zapraszam wszystkich na starcik serwera dnia: 12.03.2012 (poniedziałek).

banner.jpg

Prezentacja serwera MCSilesia RPG:

Opublikowano

Zapowiada się kozacki serwer. Ale sądze że W-h powinno być. Zaraz rzuci się zgraja noobów co rozpierniczą mapke i koniec z zabawą bedzie. Jak by co to nick w grze :Ferror

Opublikowano

New Wideo x*

 

No tak racja hehe. Niedługo poniedziałek -.^ jeszcze przed poniedziałkiem dokupimy sloty żeby były 33. Bo na razie starczyło nam 10 na budowe serwera. No i pamiętajcie żeby zapraszać kogo się da.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zróbcie coś bo jak wchodzę na server to się rodzę na jamiś drzewie czy coś i nie mogę się zarejestrować poprzez komendę /register <haslo> bo potem musze je powtórzyć, ale mnie wywala że "flying is not enabled" ale jak moge latać skoro jeszcze nawet się nie zarejestrowałem? zbugowane

25685855.jpg

taki wolny necik, a oni chcą mi neostrade wcisnąć...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...