Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak mając minimalne szczęście sprawdzić czy ktoś boci


Michu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj pokarzę jak sprawdzić czy wypatrzona przez ciebie osoba ma bana. Zawsze jak widzę jakiegoś Venoma z 10 dronami i 10 havockami to wykorzystuję ten sposób i w 70% ta osoba bociła [miała warna]

 

Jak to zrobić:

1. Pobierz programy:

a) pokazywarka ID z profilu:

 

http://speedy.sh/UbnGd/id.exe

b )

Ban Chacker

http://speedy.sh/Ebt...vel-Checker.exe

 

https://www.virustot...bc81b/analysis/

 

2. Znajdujemy profil gracza.

Z tematu bennq123:

 

 

 

Jak znaleźć link do profilu?

Logujemy się na konto.

Wchodzi w PP

Klikamy "Twój profil pilota", a następnie "Mój profil"

Tu wbijamy nick:

16942l4.jpg

 

 

 

3. Wyciągamy jego ID pierwszym programem.

4.Wklepujemy ID i skrót serwera w program Captcha Chacker

 

Jeśli pokazuje 1 albo 2 to znaczy że osoba ma warna i masz zaciesz bo to odkryłeś ;p

 

Skany:

http://www.virustota...5277-1323340352

https://www.virustot...sis/1330123477/

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

To link z tematu Bennq123 nie wiedziałem że on nie działa, niech ktoś wrzuci program gdzieś na wrzutę bo ja mogę wrzucić dopiero po weekendzie bo mnie w domu nie ma

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam ten program u siebie na laptopie, okoliczności sprawiły że jest on u babci. Jutro albo nawet dzis u niej będę więc wrzucę wam program.

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@up

Skąd masz taką łopate do odkopywania takich tematów ?.

 

Hahahaham, ale cię zgasił haha :D

 

A propo wrzucisz ten program xD?

Opublikowano

@up

Skąd masz taką łopate do odkopywania takich tematów ?.

To dział tutoriale, jak byś czasem nie zauważył. To ty robisz offtopic i bardziej naginasz regulamin. :rolleyes:

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

LOL. Skorzystałem z tego programu wklepuje moje ID oraz skrót serwera to wyskakuje jakieś okienko i tam jest jakiś kod, a na górze pisze, pozostaniesz zablokowany do 2012.05.22, potem zamykam i pokazuje mi 5.

obraz24.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...