Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]World of Tanks wkracza na Androida!


karolkarol21621

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

unnamed.jpg

 

 

Czołgiści!

Niedawno informowaliśmy was o aplikacji na iPhone. Teraz World of Tanks Assistant został dostosowany do Androida. Aplikacja jest dostępna we wszystkich krajach.

Aplikacja pozawala na dostęp do najważniejszych informacji z World of Tanks.

World of Tanks Assistant pozwala na:

  • Dostęp do dokładnych statystyk i ratingów
  • Sprawdzenie wyników bitew na czołgach z Waszego garażu
  • Sprawdzenie stanu konta ? kredyty, złoto, doświadczenie
  • Porównanie swoich wyników z innymi
  • Śledzenie postępów poszczególnych graczy
  • Dzielenie się zwycięstwami za pomocą e-maila bądź serwisów społecznościowych
  • Śledzenie wiadomości i ogłoszeń

Aplikację można pobrać na

https://market.android.com/details?id=ru.worldoftanks.mobile

World of Tanks Assistant to doskonała metoda by sprawdzić wszystkie wiadomości na twoim urządzeniu mobilnym!

 

 

 

compare.jpgprofile.jpg

 

 

źrodło: http://worldoftanks.eu/

4758463064.png

 

Opublikowano

to nie jest gra :/ Jest to aplikacja za pomoca ktorej mozesz:

  • Dostęp do dokładnych statystyk i ratingów
  • Sprawdzenie wyników bitew na czołgach z Waszego garażu
  • Sprawdzenie stanu konta ? kredyty, złoto, doświadczenie
  • Porównanie swoich wyników z innymi
  • Śledzenie postępów poszczególnych graczy
  • Dzielenie się zwycięstwami za pomocą e-maila bądź serwisów społecznościowych
  • Śledzenie wiadomości i ogłoszeń

4758463064.png

 

Opublikowano

Zaraz przetestuje ;P Zapowiada się ciekawie, jakby jeszcze można było badać moduły i kupować je przez fona :D

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...