Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUNNGLE!][RPG][10 slotów]Doskonale dobrana administracja z ponad rokiem doswiadczenia! Antelia RPG


yumohuseyo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!

Skoro już tu trafiłeś(aś) to zapewne jesteś zainteresowany(a) moim serwerem, lub napisem Tunngle

;)

Jest to nowoczesny program, następca Hamachi. O wiele mniejsze lagi, więcej osób.

Dlaczego tylko 10 slotów? - żeby nie było lagów. Mój komputer uciągnie więcej, ale komfortem nie można było by to nazwać

 

Informacje:

 

Typ: RPG //tymczasowo FB/RP, spec od npc jest offline...

Sloty: 10

PVP: Off

Potwory: ON, ale coś się nie chcą spawnować

;)

Zwierzęta: ON

Cuboidy: Tak

Kiczowate działki 10x10 na płaskiej mapie: NIE!!!

Doświadczona administracja: Tak!

IP: 7.30.161.205

Port: Standardowy (25565)

Pokój tunngle: Gry akcji->Minecraft(PL)

Godziny online: różnie

Wersja: 1.2.3

 

Skład:

Administratorzy:Anteras1997, YumohuSeyo

Moderatorzy: Tymczasowo nikt

 

 

O serwerze: Tymczasowo nie ma NPC i Questów, ponieważ nasz spec jest offline... Gracz za ładną budowlę może zostać awansowany na Budowniczego, co pozwala mu na:

-warpy

-tworzenie warpów

-tworzenie własnych sklepów!

-teleportację do graczy (bez zapytania, gracz może użyć /call <nick>

-zmianę pory dnia

-i wiele więcej...

 

Perma dostali:

adrian65521 - ip 7.29.224.190 - za proszenie o opa i gm, spamowanie i wyzywanie admina

 

Dodaj te osoby do swojej banlisty :P Ciezko u mnie perma dostac.

 

 

Zapraszamy!

Opublikowano

to jest hamachi ? bo jak wchodze na ip to ciagle sie ładuje prosze o szybko odp pozdro

Czytałeś chociaż początek tematu? Oczywiście że nie. To jest TUNNGLE a nie HAMACHI.

Opublikowano

Tunngle - nie potrzebne -.- nie mogliście na hamachi ? więcej ludzi itp -.-

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Tunngle - nie potrzebne -.- nie mogliście na hamachi ? więcej ludzi itp -.-

 

Na hamachi mialem do 3 osob online, lagi wieksze byly :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...