Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Surv/FB][DEDYK 24/7][1.2.2-1.2.3] EuphoriaMinecraft BETA! [20 slotów][Non-premium][Non-whitelist]


RydeR_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EuphoriaMinecraft! - 24/7!

 

INFORMACJE O SERWERZE:

ADRES SERWERA: s19.mineserv.eu:47435

TYP: Survival / FB

SLOTY: 20

 

PLUGINY:

1331508178-U247102.jpeg

 

ZWIERZĘTA: TAK

POTWORY: TAK

 

NETHER: TAK

 

SS'y:

20120314003457.png

 

20120314003525.png

 

20120314003535.png

 

20120314003547.png

 

20120314003554.png

 

20120314003640.png

 

20120314003702.png

 

STATUS BANER:

http://panel.mineserv.eu/index.php?r=status/941.png

 

DO MODÓW:


TO JEST NOWY SERWER WIĘC PROSZĘ NIE USUWAĆ!


Opublikowano

IP = ADRES SERWERA który jest UP :D

 

edit1: co do mapy to na razie 100% survival puki BETA TESTY a sloty zostaną powiększone jeżeli zaczną ludzie wchodzić!


Opublikowano

Adma wgl w grze niema mapa jak zwykle zimowa czyli kicha i only surv ani cząstki fb...

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Opublikowano

Po co premium zrobiłeś...

sygnav2.jpg

Żegnam się z wami 95% warna ... Dziękuje serdecznie adminą którzy warnują za nic . Pozdrawiam .

sygnaxd.jpg

Już za niedługo nowy priv serwer mt2 ...

 

 

Opublikowano

premium off a mape zrobię jutro a co do FB to był creativ ale mapę rozwalali i jest off!


Opublikowano

Dziś zostaną przeprowadzone prace nad serwerem! [dodamy nowe plugin'y, zostaną usunięte bugi związane z jedzeniem i nie tylko!]

 

edit1: serwer został wyłączony z powodu iż w firmie hostującej serwer coś się popsuło!

Postaramy się włączyć serwer najszybciej jak tylko będzie to możliwe!

Za utrudnienia Przepraszamy!

 

edit2: do MOD'ÓW: proszę traktować tego posta jako ref!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...