Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Empire Project [Dedyk] [80 slotów] [WL-Off] [Survival] [No-Premium]


script1920

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S

Serwer zostanie włączony dla wszystkich od jutra sorry za problemy

 

Empire Project

 

Adres: serwera: 87.98.237.122

 

TeamSpeak: serwera: 188.165.154.38:2000

 

Max. ilość graczy: 80 będziemy zwiększać co jakiś czas

 

Administratorzy: Script

 

Komendy dostępne dla graczy:

- /sethome /home

- /money sprawdzanie stanu konta

- /tell (nick gracza) wysyłanie prywatnych

wiadomości

 

- /cremove /cprivate: ustawianie zabezpieczenia na drzwi itp.

- /spawn przenosi do miasta startowego

 

​Prace dostępne w grze:

- /jobs brwose ukazuje dostępne prace w grze

- /jobs join (praca) przyznaje nam prace jaka wybraliśmy

- Przyklad /jobs join miner po wpisaniu tej komendy dostaniemy prace

górnika

 

Gildie:

 

- Każdy gracz może stworzyć własną gildie albo dołączyć do istniejącej

 

Posiadamy strone internetowa i własny klient

Opublikowano

Serwer zostanie włączony dla wszystkich od jutra sorry za problemy

 

na serwerze będzie WL możecie już składać podania o dopisanie do listy wystarczy sam nick

Opublikowano

Loperenco

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Opublikowano

Lefrance

 

Mozna prosic o stronke serwera???

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...