Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena postaci 54 lvl Feniks Jinno


Metin2Dropper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1309911203-U105386.png
 Metin2 PL  

 

1309911231-U105386.png
 2. Feniks 

 

1309911265-U105386.png
 54lvl
Koń 21 lvl ( militar )
Aura m4 ( weszła na 17
Berserk m4 ( weszła na 17)
Wir Miecza m4 ( weszła na 17 )  

 

1309911286-U105386.png

 

 

1309911317-U105386.png
 PLN 

 

1309911346-U105386.png
 Eq :
żelak+9 czysty
Okrągła +9 czysta
Bojowa +4 nno
Ebony+9 5b 20 zwierzaki
Srebrna bransa+9 5b 10 szycie
Deszczowe Buty 4b 2k hp
Srebrny naszyjnik +9 5b 1.5k 3 kryt, 2 szycie
Pieczęć szarz. Tygrysa .

Postać, nie posiada broni, oraz zbroi  

 

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309911376-U105386.png

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

No bez jaj, co za pajace tutaj wyceniają? ostatnio bez naszyjnika było niby warte 130 luzem a teraz jak wybonowałem naszyjnik to cena zmalała o 40-50 zł? je**** cioty, jak się nie znacie to nie nabijajcie postów tępaki .

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Metin2Droper .

Tępakiem możesz nazwać swoich kolegów z podwórka a nie ludzi ktorych nie widziałeś na oczy . ;)

Co z tego że wybonowałeś jak te bony są porpostu CHUJOWE ?

I co się dziwisz jak nie ma miecz i zbroi to raz .

A dwa to się zgodzę że piszą tu osoby które nie grały na 90% na Feniksie i nie znają sie na tych cenach .

Moim zdaniem jeżeli by skille były na M5 too około 165+ zł .

Nawet dobre eq więc przelicznik na yang to troche jest :)

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

 

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Opublikowano

to gieniuszu wbij przynajmniej 65 to dostaniesz ze 160 zl za te 5b

softuser.jpg

Dawajcie + jeżeli pomogłem to nic nie kosztuje.

Jeżeli potrzebna pomoc pw pomagam tyle ile w mojej mocy.

I love Rock.

Opublikowano

Za ten syf bym nawet 10 zł nie dał skille po prostu żałosne jak i eq ale na oko z 70 zł byś dostał

                                                  21f0dgn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...