Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Proszę o złożenie kompa do 1200 zł.


AntyVirus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Stworzy mi ktoś dobrego kompa do gier, i by się nie psuł szybko, Proszę o to osobe , która się na tym zna.

 

Strona esc.pl lub inna.

 

Chcę, żeby Np

- Combat arms chodził bez problemu

- Metin2 chodził bez problemu

- Minecraft chodzi bez problemu

- i by się nadawał do zwykłego użytkowania

 

@ 1200 zł toi sam komputer bez windowsa.

@ Interesuje mnie 4 GB ramu

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

masz może już dysk i napęd sata ? to by znacznie ułatwiło sprawę:D

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Chcę Dysk twardy :500GB

Napęd Sata: by czytała DVD i najlepiej jeszcze CD jeżeli o to Ci chodzi.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

no to z dyskiem nie da rady złożyć czegoś na czym można było by pograć. Jedynie integra.

 

takie coś. Dysku szukaj na allegro. złożone na morele.net

post-62880-0-06256700-1330717827_thumb.jpg

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

A dysk ile kosztuje ? Bo można by było procek np: Amd Phenom czy jakoś tak i płyte wsadzić dobrą, najwyżej bym dopłacił.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

chyba żartujesz ^^ AMD phenom + płytka dobra pod jego OC wyniesie Cię około 900zł + chłodzenie. Dysk nówka na morele 500gb 300zł.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Po 1: Czego ty oczekujesz za 1,2kzł :O ?!

Po 2: Karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną.

Po 3: Ten 2 rdzeniowy spokojnie daje rade z każdym x4 phenomem który poprostu jest cienki i mało wydajny.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Za 1200 zł nie ma co się spodziewać... ( bez dysku to jeszcze jeszcze,ale z dyskiem?) Uzbieraj 3-4k i wtedy kupuj sobie co chcesz dot ego kompa.

Opublikowano

Podoba mi się to co złożyłeś sebek22.

Dodaj jeszcze Dysk Twardy 500GB, ja zobacze ile to będzie kosztować i może dołożę kasy więcej by mieć ten sprzęt.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Oke, a ten procesor to 2x 2,9 GHz tak ?

To weź ty dodaj ten dysk jak byś mógł i dodaj ss na forum ile to będzie kosztować, bo ja musiałbym się zarejestrować.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

tak. Jest to okrojona wersja i3-2100. W przyszłości możesz wstawić tam właśnie tą i3 lub i5 ale bez k gdyż kupowanie np i5 2500k na płytę która uniemożliwia podkręcania mija się z celem. Dobrym rozwiązaniem wtedy będzie np. i5 2310 lub i5 2400 lub i5 2500

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Aha. Okey to dobrze, że procek 2x 2,9 GHz. Prosiłbym Cie jeszcze o dodanie Dysku twardego do tego kompletu i jak byś mógł to wstaw SS ile to bedzie kosztować. Takie ss jak wyżej tylko że z Dykiem Twardym/

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Wielkie dzięki. Mam jeszcze 1 pytanie. Co jest lepsze: Windows 7 czy Windows Xp Professional ?

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Aha a ile on kosztuje ?. I pytanie do sebek22 czy jak zamówie tego kompa co mi złożyłeś, to mi przyslą złożonego, z wgranymi sterownikami i windowsem ? jak bym dokupil u nich windowsa? bo sam nie umiał bym złożyć.

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

kompa przyślą ci złożonego gotowego do pracy. Z windowsem i sterownikami to nie wiem.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

Aha okey i dzięki, jak cos nie bede wiedział to napisze. Teraz się zastanowić musze nad zakupem. THX

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...