Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][Nowe potwory][Własny launcher][100slotow] Prime Underland


iDarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxxxx

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Wszystko działa, serwer stoi bez przerwy od kilkunastu godzin.

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

LOHOHO przetestuje dam edita

Zapowiada się naprawdę sweeetaśnie

 

@Edit DZIAŁA SWEET NAPRAWDĘ :)

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

No no.. wirusa już nie wykrywa.. zrobie zaraz edita z relacji z serwa.

 

Edit: Updatuje, wybieram nick, loguje ale crash i error ;P

Napraw to pliss.

Opublikowano

No no.. wirusa już nie wykrywa.. zrobie zaraz edita z relacji z serwa.

 

Edit: Updatuje, wybieram nick, loguje ale crash i error ;P

Napraw to pliss.

odinstaluj wszystko i wtedy spróbuj

mca.png

 

00hnnt31308484kl1.gif

 

 

Opublikowano

faktycznie :DD fail, sorki za to ;) wystarczy usunąć cały folder .minecraft i updatować.

 

FUCK !!!!!!!! Jestem taki pod jarany tym serwer, ze zara buchne... ponad 90 skillow.. pare nowych mobów, nowe itemy itp !! POLECAM I PROPSY NA ROZWINIECIE.

Opublikowano

użycie CPU od początku startu serwera nie przekroczyło 7%.

przy 37 graczach ping w okolicach ~100ms

 

Edit:

@Olej

Cytuję:

"

Mój poprzedni temat został usunięty z następującego powodu:

"15. Zakaz podawania linków do innych for. White lista ma być prowadzona w temacie

W przypadku umieszczenia linku do zewnętrznego forum w grafice,linku lub czymkolwiek, publikacja oraz jej treść zostanie usunięta."

 

Czy ktoś mógłby mi wskazać, gdzie jest ten "umieszczony przeze mnie" link do jakiegokolwiek forum ?"

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Używasz .exe czy .jar ?

W każdym razie, spróbuj tego innego.

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

15. Zakaz podawania linków do innych for. White lista ma być prowadzona w temacie

W przypadku umieszczenia linku do zewnętrznego forum w grafice,linku lub czymkolwiek, publikacja oraz jej treść zostanie usunięta.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...