Skocz do zawartości

[Q] Arctic Wolf PERM a BAN.

LeeM.R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien dylemat.

Co prawda lvl mam dosyć niski (PFC) i mogę zmienić konto ale nie bardzo mi się chce od nowa wbijać ...

Mam na PC różnego typu Hacki, projekty w C++ oraz Injectory do gry War Rock, czytałem że za hacki

nawet nie te do CA można dostać bana, a zamierzam kupić PERM Arctic Wolf.

Co zrobić ? Format + Nowe konto z nowym mailem czy grać na tym i usunąć wszystko ?

Ps. Opłaca się kupować Perm Arctic Wolf ?

Czym się różni brązowa(?) wersja tej sniperki ?

Pozdrawiam.

Gość _Maxiu_

Nie baw sie w to bo wymówka: dostałem bana za haki do innych gier jest dobrze znana i nexon nie może sprawdzić co masz na pc, tylko co integruje w gre,

Jeśli ogarniasz to bierz AW,

wersja brązowa - Ghilie różni sie tym że jest za Gp ale od Majora2

Jak nie chcesz dostać bana, to pokazuj wszystkie hacki, pozostałości po nich itp., nie musisz robić formata, wystarczy, że pokasujesz wszystkie rzeczy za jakie możesz wyłapać bana. Brązowa wersja? Pewnie chodzi ci o L96A1 Ghillie, jest dostępna tylko za GP od trochę wyższej rangi, jest też L115A3, trochę inna snajpa, ale z tej samej rodziny, jednym gra się lepiej AW, innym L115A3, kwestia gustu.

Jeśli lubisz rushować, to AW lub L115A3 będzie dobrym wyborem, jak nie będziesz bardzo rushował, i czasami będziesz chciał trochę pokampić, to kup coś bardziej celnego, polecam TPG-1 Pro, do quick scopa minimalnie gorsza od AW i L115A3, ale jest od nich celniejsza.

Wyjeb wszystkie hack'i !!! AW jest zajebiste!!! Możesz grać na tym, to nie przeszkadza. Sniper'ki różnią się, że mają inny wygląd :D w statystykach może są takie same, ale w rezultacie się inaczej gra. (przynajmniej takie moje wrażenie) AW jest lepsze! ^^

@UP szybsi :(

dópa!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Q] Arctic Wolf PERM a BAN.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...