Skocz do zawartości

Gester-RP


Radzisz

Rekomendowane odpowiedzi

92696153316751288735.png

 

Witaj drogi graczu. W imieniu administracji i wszystkich graczy Gester-RP, mam zaszczyt zaprosić Cię na nasz serwer. Zachęcamy do przeczytania poniższej reklamy.

 

80088826283292990941.png

HISTORIA

Kilka miesięcy temu 2 braci: Gester oraz Memedi, postanowili założyć skromny serwer RolePlay. Po wielu niepowodzeniach, serwer stanął na nogi. Zarząd wielokrotnie musiał zmagać się z atakami ze strony graczy, jednak wszystko się ustabilizowało. Administracja wciela sensowne pomysły graczy w życie. Serwer po dziś dzień, robi wielkie kroki, aby stać się jednym z najlepszych na polskiej scenie rola play. Zachęcamy jeszcze raz do gry.

 

03839518352506808869.png

Frakcje

 

Na serwerze aktualnie znajdują się 4 frakcje porządkowe:

- Los Santos Police Departament

- Los Santos Medical Center

- San Andreas Response System

- Federal Bureau of Investigation.

 

Nie przewidujemy, aby powstało ich więcej, jednak liderzy frakcji tworzą w swoich szeregach, różne wydziały. Na serwerze znajduje się także:

- Urząd miasta

- Los Santos News.

Wszystkie frakcje są pod ścisłym nadzorem Opiekuna Ds. Organizacji Publicznych.

 

Frakcje przestępcze - napisz na nią aplikacje. Administracja zwraca szczególną uwagę na te aplikacje, ponieważ organizacją przestępczą nie może zarządzać byle kto. Aplikacja musi przedstawiać pełny opis frakcji, czym się ona zajmuje, w przypadku np. szajki zmotoryzowanej, w przypadku gangu - osiedle zamieszkiwanie przez gang i inne. Jeżeli lider takowej organizacji zdecyduje, że nie ma ona sensu - zostaje usunięta, a miejsce na ulicy zostaje wolne. Cała przestępczość, jest pod ścisłym nadzorem Opiekuna Ds. Organizacji Przestępczych. On nadzoruje poczynania organizacji i wymaga od nich pokazywania swojej aktywności.

 

82606835589369082877.png

GameMode

Serwer posiada rozbudowany GameMode. Co tu ukrywać, jest to skrypt Honesta, urozmaicony o bardzo dużo dodatków. Co znajdziemy?

 

 • Każdy gracz może posiadać 2 pojazdy, które może kupić w salonie, bądź od innego gracza. Pojazd należy zarejestrować w urzędzie, gdyż policja może nałożyć karę. W aucie można ustawić opis, przeparkować go, zamknąć, otworzyć maskę, bagażnik, włączyć lampy i tak dalej. Uszkodzenia, tuning zapisują się w nim. Pojazdy mogą mieć różne typy paliw, można je zmieniać u mechanika.
  Gracz może zakupić dom, jednak aby to zrobić, musi udać się do urzędu w celu wyceny. Urząd zleca wybudowanie domu firmie budowlanej, firma ta projektuje interior domu, następnie wysyła administratorowi, który wgrywa go na serwer. Gracz płaci za dom, podpisuje odpowiednie papiery i może się nim cieszyć.
  Każdy gracz może założyć swój biznes. Jednak, aby to zrobić musi napisać stosowną aplikację na forum, w której napisze jaki jest cel biznesu, gdzie powinien się mieścić oraz sposób przeprowadzanej rekrutacji.
  Gracz może posiadać przy sobie przedmioty, które może używać, niszczyć, przekazać komuś lub wyjąć/schować oraz położyć na ziemii, po czym pojawi się stosowny obiekt przedmiotu.
  Bronie - bronią zajmują się gangi/mafie. Mafia sprowadza broń, którą potem sprzedaje gangom, a one zajmują się dalszą dystrybucją. Cywil z bronią? Szczególna sytuacja.
  System chorób - administracja co jakiś czas, nakłada na gracza losową chorobę. Gracz posiadający objawy choroby, musi udać się do lekarza, i wykonać z nim akcję.
  System głodu - jak mogłoby się bez tego obejść? Musimy jeść, więc jeżeli tylko poczujesz się głodny (wyświetla się stosowna informacja), oczywiście musisz coś zjeść, aby nie zemdleć z wyczerpania. Gracz może wytrzymać 5 godzin bez jedzenia.
  GUI - prawie każda komenda, którą wpisujemy, wyświetla okienko w GUI.
  Wchodząc do pubu/klubu możemy pograć w gry, takie jak bilard czy kręgle. Na boiskach można pograć w koszykówkę.
  Konto premium - na serwerze jest możliwość zakupu konta premium. Jest to dobrowolna wpłata. Co ona daje?

- Blokowanie prywatnych wiadomości (wystarczy posiadać 1 punkt premium)

- Kupno lepszych pojazdów w salonie

- Trzy cyfrowy numer telefonu (3pkt.)

- Więcej slotów na pojazdy (1slot - 5 punktów)

- Zmiana nicku (20pkt.)(wiąże się ze zmianą osobowości gracza)

- Złoty nick na liście graczy


 • Na serwerze są pracę dorywcze. Możemy się zatrudnić jako pomocnik na stacji, rozwoziciel pizzy czy przewoźnik produktów.
  AntyCheat - nie mogłoby się bez niego obejść. Wyrzuca z takich powodów jak AirBrk, spawnowanie broni, speedhack itd. Także redukuje pieniądze, życie i pancerz dodane sobie przez cheat'a.
  W mapie usunięto PayDay - skończyło się zarabianie kasy poprzez afczenie godzine i nic nie robienie. Jednak, został dodany zasiłek dla bezrobotnych - wynosi on 200$. Wypłaty dla pracowników biznesu/frakcij ustala lider. Org. przestępcze również dostają zasiłek, jeżeli nie są legalnie nigdzie zatrudnieni.
  Dodano nowe animacje postrzału jak i BW. Oczywiście w czasie BW możemy uśmiercić swoją postać komendą /akceptujsmierc
  Dodano na serwer maski/chusty dla org. przestępczych, po których założeniu nick gracza zmienia się na "Nieznajomy(ID)", na czacie także pokazuje "Nieznajomy(ID) mówi: Wchodź do gry!". - ;)
  Dodano audio Stream. Po wejściu do auta, kierowca ustala które radio słuchają wszyscy w pojeździe. Do wyboru jest kilka stacji radiowych. Radio można w każdej chwili wyłączyć komendą /radiooff.
  Komenda /bron, można do niej chować bronie tak, aby nie znikały. Wcześniej, występowały problemy z zapisem broni, posiadanej na "scrollu".
  Lider może w każdej chwili wyłączyć czat frakcyjny, jeżeli chce grać wyłącznie IC.
  Na serwerze odbywają się liczne eventy, takie jak podpalenia, do których ruszają zjednoczone frakcje porządkowe, czy wystąpienia gangów.
  Po BW mamy bóle głowy. Musimy się udać do szpitala, w celu otrzymania lekarstwa od lekarza/farmaceuty.
  Na serwerze jest wprowadzony odwyk narkotykowy. Jeżeli chcemy skończyć z narkotykami, to musimy udać się do szpitala.

 

 

69353562761151821064.png

Co planujemy zrobić?

 • Wprowadzić więzienie stanowe. Na serwerze aktualnie brakuje takiego miejsca. Gracze trafialiby tam za ciężkie przestępstwa takie jak morderstwo, porwanie czy inne poważne wykroczenia. W więzieniu tym odbywałoby się różne ciekawe zajęcia, takie jak spacery, przeróżne gry, siłownia itd.
  Wprowadzić system siły. Chodzi o graczy, którzy by chodzili na siłownie i regularnie trenowali, zwiększała by się im siła. Pod nickiem pojawiałaby się stosowna informacja. Siła zmniejszałaby się, jeżeli gracz byłby zmęczony, lub zaprzestałby chodzenia na siłownię.
  Głód nikotynowy, alkoholowy - wiadomo, tak samo jak narkotyki. W końcu po regularnym piciu lub paleniu, uzależniamy się.
  Wprowadzić panel gracza na forum.
  Wprowadzić system tatuaży
  Wiele, wiele innych

 

Forum postawione jest na skrypcie MyBB. Posiadamy dobrych moderatorów, którzy pilnują porządku. Jednak niedługo mamy zamiar zmienić styl forum, na bardziej przejrzysty i milszy dla oka.

Serwer i forum stoją na VPS'ie, który został zakupiony niedawno.

 

64984713266022343082.png

 

IP serwera: gester-rp.pl:7777

Liczba slotów: 250

Mod: Gester eRPe 1.1

 

 

 

Zapraszamy do gry!

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający forum Gester   0 użytkowników
  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...