Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival][Nowe potwory][Własny launcher][100slotow] Prime Underland


iDarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxxxx

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

@SYCHY11

Usuń lub zmień nazwę swojego katalogu .minecraft w folderze AppData

C:/Uzytkownicy/Twoj_Uzytkownik/AppData

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Aktualnie jest 21 graczy na serwerze, nikt nie zgłaszał żadnych problemów...

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Mógłbyś przepisać tutaj treść tego błędu ?

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

w głównym poście są skany obu tych plików sprawdzonych w większości serwisów antywirusowych

Czy ktoś z autorytetem na tym forum mógłby potwierdzić nieszkodliwość launchera ?

[img]http://dl.dropbox.com/u/65261553/uptime.png[/img]
Rozgrzewam dom na przyjście zimy :)

Opublikowano

Mam crasha jak włacze mc i tam sie pokazuje mojang i po tym crashuje ;d można z adminem na pw ?

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Ściągnąłem patcher, przeskanowałem go moim anti-malaware Malwarebytes 1.60 i moim antyvirusem AVG Pro, nic nie wykazało. Do tego sprawdzałem on-line, też nic. Z mojej strony czysto.

 

Co do serwera:

 

MEGACIEKAWY, pełno ruin, ukrytych skarbów i te moby... nieźle zrobione.

 

Administracja- pomocna, ogarnięta.

 

 

Brak tylko przesiewu pod względem szacunku do języka polskiego... no nie można mieć wszystkiego ;-)

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze~!

 

Mały edit- na forum pełno informacji- o budowaniu miast, umiejętnościach, klasach.

 

Tylko... nie mogę zarejestrować się na forum... po wypełnieniu niezbędnych okienek i naciśnięciu "Submit" wyskakuje błąd:

 

 

You are not allowed to enter this page. You do not have the required permissions to enter this page.

Opublikowano

15. Zakaz podawania linków do innych for. White lista ma być prowadzona w temacie

W przypadku umieszczenia linku do zewnętrznego forum w grafice,linku lub czymkolwiek, publikacja oraz jej treść zostanie usunięta.

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...