Skocz do zawartości

[Problem]10 Zaproszeń - 975 RP (Nie dostałem)

TomiRPK

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przywoływacze :)

Tak jak w temacie nie dostałem 975 RP za 10 zaproszeń. Konta robiłem samodzielnie,czekam już 3 dzień. Z nadzieją ze bede mial rp wszedłem na lol'a a tam pusto. Nie piszczcie ze mam zglosić to do administracji ja po prostu się pytam czy wciągu może 2 dni dojdą mi jeszcze riot pointsy, potem napisze do supportu .

A ja Ci proponuję przeczytać te fajne kropeczki pod tym co się dostaje za każdą ilość zaproszonych graczy.

Jak by ktoś nie znalazł/nie chce mu się :

System zaproszen ma na celu nagrodzenie graczy, którzy zapraszaja swoich znajomych do gry w League of Legends. Z tego powodu, odradzamy tworzenie kont typu "smurf", umieszczania ukrytych linków zapraszajacych, lub korzystanie z botów/skryptów w celu zdobycia tych nagród. Stanowi to naruszenie warunków uzytkowania Kodeksu postepowania League of Legends, który zabrania: "Brania udzialu w dzialaniach, które wedlug Riot Games polegaja na oszukaniu innego uzytkownika Gry..." Zdobywanie nagród programu ZZ w nieuczciwy sposób jest niesprawiedliwe w stosunku do graczy, którzy takze biora w nim udzial i przestrzegaja warunków uzytkowania i w zwiazku z tym, mozemy uznac, ze nagrody te nie zostana przyznane.

• 1 rok później...

Co wy mu gadacie o 5 poziomie?

Na te nagrody, tj. 975RP potrzeba 10 refów z 10 poziomem!

Chyba, że przeoczyłem jakąś zmianę, ale na 100% Riot poinformowałby nas o tym.

@Top

Jesteś pewien, że na stronie kliknąłeś "Reedem", czy coś w tym stylu?

A może po prostu wbijałeś 5 poziomy, a nie 10?

1389638202-U295319.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Problem]10 Zaproszeń   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...