Skocz do zawartości

Karta Graficzna i temperatura

SanSilas

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem w czym problem , większość grafik ma normalną temperaturę działania i pracy w granicach 40-50 stopni nawet w czasie niewielkiego obciążenia , przy średnim chłodzeniu.

weźcie żeż ludzie czasem pod uwagę że karty graficzne zużywają masę prądu i te 50-60W jakoś musi podnieść jej temperaturę nawet w stanie jałowym, a przy max pracy na grze już nawet nie ma co mówić że ponad 100W czasami

jak chcesz mieć niską to postaraj się porządne chłodzenie np pasywne moduły Peltiera i aktywny radiator z wentylatorem temperaturę ok 30 stopni masz pewną jak w banku przy grach nawet

w kompie praktycznie nie schodzi mi poniżej 50 stopni chyba że postawie szafkę przy otwartym oknie to 20-25 stopni, ale to tylko na radiatorze bo karta utrzymuje sie w granicach 40stopni w samym procesorze , a mam NVIDIA Tesle c2070, czyli trochę lepszą niż wasze graficzki

El Piloto zgadza sie w lapkach 60-70 to zwykła w sumie temperatura zwłaszcza przy zasilaniu z sieci

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

AMD zawsze się mocniej grzało od nVidia, Intel, VIA itp. jak coś ci to przeszkadza to zmień chłodzenie karty graficznej/wyczyść

Do takiej GPU nie opłaca się brać nowego coolera...

Dobry cooler do GPU kosztuję w granicach 300 zł. Proszę:

http://www.cooling.pl/arctic-cooling-accelero-xtreme-plus-ii,produkt,553120.html?from_category=103_96

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Karta Graficzna i temperatura   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...