Skocz do zawartości

[Pytanie]Kilka pytań od początkującego.

Lancer Miszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od wtorku gram w LoL'a i sporo spraw nie wiem, nie umiem, nie ogarniam.

Mam kilka pytań odnośnie Championów, "kasy" itp.

1. Jaki champion będzie najlepszy dla nooba, lecz szybko do zdobycia ?

Z aktualnej rotacji najbardziej przypadł mi do gustu Riven (chyba tak to się piszę :P), ma darmowe skille i w ogóle, fajnie się nią sieka.

Czy to jest jedna z lepszych championów z darmowymi skillami, bo nie lubię się bawić w manę ;/

2. Co można robić z championem, którego już kupiliśmy ?

No właśnie, nie mam pojęcia co będę mógł robić z moim Championem, będę mógł mu dawać jakieś staty, jakieś bonusy czy coś ? Czy po prostu będą ją miał, i nie będę mógł narzekać na złe rotacje ?

3. Jak szybko zdobywać "kase", za którą można kupić championa ?

Jak wyżej, gdyż grałem ok. 8 gier i mam 950 tych pierwszych i ok. 915 tych drugich. Wywnioskowałem, że te pierwsze to są jakieś Smocze Monety w Metinie a drugie zdobywane za zabijanie, po prostu za granie, czy dobrze myślę ? :P

4. W ile czasu zdobędę "kase" na kupienie pierwszego Championa, bo patrzyłem ceny to 975 pierwszych lub 6500 drugich, co jest dość dużą ceną <tak mi się wydaje>.

Pytań chyba tyle, prosiłbym o odpowiedź :)

Będą lajki, nie ma problemu.

//

5. Co to są Specjalizacje ?

fb.com/myrodj

1. Polecam Master Yi (tylko ze ma mane) - tylko 420PZ lub troche drozej bo za 3150PZ jest Akali (bez many)

2. Poprostu masz championa :)

3. Te pierwsze to są Riot Pointsy, ktore mozna kupić za prawdziwą kase lub dostać za darmo (np za Święta :))

Te drugie to jak zauważyłeś kasa za bitwy, możesz przyspieszyc jej zdobywanie poprzez kupienie za te Riot Point'sy "IP Boosta".

4. Na poczatku nie kupuj tych drozszych, lepiej grać postaciami z rotacji i zobaczyć jaki typ postaci Ci najbardziej odpowiada ^_^

5. Specjalizacje- hmmm, takie bonusy, które które pomagają w grze (mozesz je zmieniać w swoim profilu)

No widziałem jednego gościa w Akcji z Master Yi i nie źle kosił, tylko tyle, że z Maną jest trudniej ogarniać początkującemu.

A czy te Riot Points opłaca się tak wydawać, czy lepiej oszczędzać do ogarnięcia, kiedy będę wiedział dokładnie, po co jej użyć ?

//

Możecie podać jeszcze nazwy jakiś tanich lub nie tanich ale dobrych championów z darmowymi skillami ?

fb.com/myrodj

Siemka.

1. Hhmmmm według mnie jedną z łatwiejszych postaci jest Garen (kosztuję 1350 IP i nie posiada many) lub Annie (450 IP, do korzystania ze spelli niestety jest wymagana mana). Garen to postać walcząca z bliska, wojownik. Annie to mag na dystans.

2. Jedyne co możesz zrobić to ogarnąć na maxa postać, nauczyć się combo itp. Dodatkowo możesz kupić runy specjalnie pod tą postać (jednak na początku gry nie opłaca się ich kupować, lepiej poczekać do 30lvl'a bo wtedy będziesz wiedział jaka rola w teamie jest dla cb. stworzona i wtedy po prostu kupujesz runy pod postać na tą linię, często możesz kupić jedne runy, które będą idealnie pasować pod kilka postaci). Możesz też zwiększyć ich siłę za pomocą specjalizacji. A i bym zapomniał możesz zmienić ich wygląd (skilli też) za pomocą skórek (są one niestety za RP).

3. Grasz, po prostu grasz (do 9 lvl'a możesz grać Co-Op vs SI i będziesz dostawać tyle samo IP co na normalach jednak po 9 lvl liczba otrzymywanych mieczyków zmniejsza się).

4. Hmm jeśli masz troszkę czasu na grę i możesz to robić mniej więcej codziennie to dobrym sposobem jest zdobyć każdego dnia 500 IP i już po 12 dniach będzie cie stać na championa za 6k. Jednak na początku lepiej jest kupować te postacie za 450-1350 aż dobrze poznasz mechanikę gry i będziesz wiedział jakimi postaciami chcesz grać.

1. 1 Championa jakiego kupisz to zależy jak grasz, na poczatku też myślałe, że Ci co nie mają many sa lepsi, a jak kupiłem Fiddelsticksa to troche kłopotów było ale solo na 5 wytrzyma kozak, więc polecam Fiddelsticksa. Mag za 1350 IP/PZ

2. Trzeba ogarnąć (nie przejmuj się jak przegrasz kilka rozgrywek, bo niektórymi championami naprawdę trudno ogarnąć [Evelyn] ...)

3. Zależy jak grasz. (Polecam grać normal game szybciej zdobędziesz lvl i pz)

4. Tak jak wyżej.

5. Specjalizacje - "pasywne bonusy" możesz mieć ich 20 zakładek, robisz tam swoje "bulidy"

@up

Poprawka specjalizacji można mieć 10 stron nie 20 ;)

@top.

1. Kup sobie kilka postaci za 450 z każdego typu np:

Ryze - mag z maną, robi ładną siekę

Master Yi - champion walczący wręcz, ulti bardzo dobre jeżeli przeciwny team nie potrafi zestunować ;] + odnawia nam cd wszystkich skilli

Ashe - tzw, ad carry (postać AD walcząca na odległość która "kieruje" gry)

2. Poprostu im wiecej grasz tym lepiej grasz;]

3. Do któregoś poziomu na początku za wszystkie gry dostajesz tyle samo IP co XP więc graj co chcesz ;)

5 już ci opisali

errorforlife.jpg

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Polecam ci sprawdzać całą darmową rotacje, uzbierać kasę i kupic postac która bedziesz kosił :P

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

@up widzę że mamy tu okaz pro gracz który jak mu obniżał spellvampa o 10 % to już masakra.

Akali może nie jest teraz całkowita kosa ale napewno zjedziesz kazdego AP (oprócz vlada)

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png

Komp:

Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

No po waszych postach wywnioskowałem, że kupie Master Yi i Tryndamera ( na początku Master Yi ).

Wypowiadajcie się troche jaśniej, bo nie znam każdego skrótu gry typu spellvampa albo hextecha czy coś :D

A jakbym chciał wybrać jakiegoś tanka, to która postać sie do tego najlepiej nadaje ?

//

Co daje mi lepsza skórka bohatera ? Tylko szpan ? :P

fb.com/myrodj

Skórka daję ci tylko nowy wygląd postaci i niektóre zmieniają ich wygląd spelli, zaś skórki legendarne dodają ci dodatkowo zmieniony głos postaci i chyba autoattacku ale pewny w 100% nie jestem.

Hmm jeśli chodzi o tanka to teraz głównie takimi postaciami się nie gra, zastąpili ich offtanki (postacie o dużej wytrzymałości, które dodatkowo potrafią wywalić mocnego hita. Jednak polecam ci na start Alistara (może też być jako support czy jungler), możesz go otrzymać za free za subskrypcje głównego kanału RiotsGame (dostajesz do niego skórkę).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Kilka pytań od początkującego.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...