Skocz do zawartości

[Problem] Duży ping.. i pytanko

Elider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem ponieważ ciągle wyzywają mnie od "laggerów" praktycznie za każdym razem jak kogoś zabije ( u mnie pisze ping 0 a u wszystkich 999..., wiem mam wolny net dzisiaj zrobiłem sobie test : i było tak:

Download 1.01.Mb/s Upload 0.26mb/s Ping 22 czasami 47 ms , mam radiowy z ASTER.

Mój komp to :Windows Vista InterCore2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz 3gb RAM NVIDA GEFORCE 9500GT

Czy da się coś zrobić żeby mi nie lagowało? i czy to tylko moja wina? (np jak urochomie drugą grę online to przez 20sek nikogo nie widze na początku lag.)Ale kolega ma 2mb neta i mówi że to ten warrock ma takie lagi

Drugie pytanie skąd wszyscy mają premki? naprawdę każdy wydaje 5zł żeby mieć jakąś broń na 3dni? Za odpowiedzi lajki. ^_^

@EDIT przepraszam chyba zły dział i za to że się rozpisałem. :mellow:

Na początek pocieszę cię, że napisałeś w dobrym dziale :)

To tak. Ich system pingowy nie jest dopracowany. A lagi są przez ich serwery. Teraz nawet gracze mający internet 30mb/s mają lagi.

Co do drugiego pytania to trochę Cię nie rozumiem. Jakie premki? Jeśli silver, to podobno je dają na pocieszenie za niesłuszne bany.

NU94p9A.gif

Wracam..

Częściowo to twoja wina, a częściowo nie. Twój kolega ma racje. Rzeczywiście WR sam w sobie laguje (dokładnie jego serwery), ale dodając do tego jeszcze twoje lagi internetu radiowego, wychodzi to co wychodzi. Oczywiście jeżeli uporają się z lagami na serwerach, to będziesz mniej lagował, jednak problem nie zniknie do puty do puki nie zmienisz internetu.

Co do premek...

Zgaduję, że ludzie nabijają je sobie na PlaySpan'nie. Jest teraz na to wiele łatwych metod.

32354141673387527780.png

Własnie ten playspan kieeedyś się w to bawiłem .. zmieniałem ip przeglądarki itp przez tydzien uzbieralem na premke gold3dni :mellow: pozatym teraz na tym emailu mam ponad 10tyś wiadomości spamu <_<

Chciałbym sobię załątwić jakaś premkę ale szczeże to szkoda mi kasy wydywać na gre..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Problem] Duży ping.. i pytanko   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...