Skocz do zawartości

[Champ 6300IP]Kogo kupić- magowie only!

Danielitos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto lista postaci miedzy ,których kupnem nie moge podjąć decyzji:

--

Na czym mi zależy:

Lubie wbijać chore dmg jednemu celowi , bez używania skillshotów

--

Posiadam 6300

--

Preferuje: Spammowskie spele jak q Karthusa, skillshoty ale tylko obszarowe a najbardziej preferuje spammowskie spelle ,które nie są skillshotami i skupiają się na jednym celu Q Vlada, Ulti Malzy itp

--

Postacie ,które wchodzą w gre jeżeli nie chcecie czytać reszty:

Vlad, Malza, Swain

--

O mnie:

Nie cierpie skillshotów ,które nie są obszarowe, obszarowe skillshoty jakoś znoszę :D

Lubie wbijać chore dmg jednemu celowi, po za tym jestem wielkim fanem Karthusa wydałem na niego 9k IP 6k za nim go przecenili i na drugim koncie 3k [już po zniżce ceny IP]

--

-Vladmir Świetny champ, nie posiada skillshotów czy jak to tam się nazywa, ładne dmg i escape, jego nerfy w historii nie były dla mnie odczuwalne ,zawsze nim maniacze jak jest we free rotacji.

-Swain gram nim często jak jest w rotacji a ma tylko jednego skillshota i do tego obszarowego.

-Malza gram nim często jak jest w rotacji, jego skillshoty nie są trudne do trafiania, natomiast czasami nie trafiam, za to genialny ult i "chmurka" którą można łączyć z ignitem.

Ziggs, Viktor i Xerath odpadają, nimi po prostu nie da się grać.

Prosze o pomoc i licze na dobre argumenty

Uwaga ankiety nie zamieszczam bo chce konkretne argumenty a nie ,że ktoś wejdzie ,zagłosuje i to tyle bo mu n.p podoba się nazwa championa.

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Skoro lubisz karthusa to ja polecam cassio. Ostatnio ją kupiłem i uważam ją za bardzo dobry zakup. Ciągle spamowanie Q, gdy przeciwnik jest zatruty E ładuje się 0,5 sekundy i piękne ulti które dobrze użyte może sporo namieszać. Ma ona bardzo mocne early i trzeba to wykorzystać. FB na 2 lvl jest prosty, na początku harras z Q potem bierzemy E i odrazu zabijamy. No to tyle z mojej strony :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Champ 6300IP]Kogo kupić   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...