Skocz do zawartości

[Q]Skradzione konto origin

Broox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio nie miałem internetu i gdy próbowałem wejść na konto steam / origin wyskakiwało mi, że podaje złe dane.. Napisałem już do supportu steam, ale nie wiem jak się skontaktować z EA. ( Prosiłbym o nie odsyłanie mnie do wujka google, bo to mi wcale nie pomaga :) )

Więc tak.. niby mój e-mail jest nadal aktywny, ale nie przychodzą żadne maile z kodem do przypomnienia hasła.. Minęła już jakaś godzina od poprzedniej próby i nadal nic nie przyszło. ( Wiem, że ktoś gra na moim koncie, bo na battlelogu widać aktywność i inny pluton. ) Proszę o pomoc :x (Wiem, że takie tematy już były, ale jakoś mi nie pomagają.. )

Może założyłeś konto na email, który znał jakiś "kolega z klasy" ?? Ja raz tak miałem z inną grą.. i wszystko poszlo sie J@B@Ć :) Dlatego ja do każdej innej gry mam email i zapisuje sobie do wszystkich nazwe i haslo - np BF3

Nie. Nowe konto, nowy mail, nowe hasło.. Poza tym nikt nie zna moich maili.

Boże, nie chodzi tu o to, kto ukradł a jak odzyskać, więc błagam bez teorii o psach/kumplach/babciach.

Zaloguj się na ea.com byle jakim kontem, wejdź w pomoc, wybierz BF3 i skontaktuj się z doradcą. Powinieneś wejść na live chat, jeżeli pamiętasz datę urodzenia podaną przy rejestracji to nie będzie żadnego problemu, jeżeli nie to pozostaje przejść się na najbliższy komisariat i zgłosić kradzież.

Boże, nie chodzi tu o to, kto ukradł a jak odzyskać, więc błagam bez teorii o psach/kumplach/babciach.

Zaloguj się na ea.com byle jakim kontem, wejdź w pomoc, wybierz BF3 i skontaktuj się z doradcą. Powinieneś wejść na live chat, jeżeli pamiętasz datę urodzenia podaną przy rejestracji to nie będzie żadnego problemu, jeżeli nie to pozostaje przejść się na najbliższy komisariat i zgłosić kradzież.

No niestety nie pamiętam :/, a nie da się zrobić tak jak na steam? ( Podanie klucza do gry na koncie ) Czytałem gdzieś, że komuś się po 30 próbach udało trafić na babkę, która nie chciała daty urodzenia.. Czyli jedyne co próbować z ea, bo znając naszą kochaną policje będą zwlekać z tym kilka msc..

Policja wcale się nie patyczkuje, miałbyś konto po kilku dniach.

Gdzieś tu ktoś pisał, że można dojść swego dzięki właśnie cd'key, warto próbować.

Nie ma problemów z policją w takich sprawach? Dziwne.. No nic, najpierw popróbuje z ea, a potem w najgorszym wypadku pójdę na policje, bo 3 kopii gry nie będę kupował :x

Poza tym.. chociaż jeden zrozumiał o co chodzi, a nie jak inni wyżej..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q]Skradzione konto origin   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...