Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Azores ~ 13DG ~ 130 Cap ~ Custom Staff.


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na Ciekawy według mnie serwer dużo nowośći cap 130 , serwer nowy 20 osób online teraz.

G9gp3.gif

qjJnW.gif

Level cap : 130.

Gear cap : 130.

Skill cap : 120

Monster cap : 130

Maps : All working (FGW is disabled).

Server files : VSRO - Legend VI - Forgotten World.

Races : Euro / Chinese.

Slots : 1000.

Client Version : 1.339

Rates :

Exp Rate: 100x

Party Exp Rate: 120x

Gold Drop Rate: 40x

Drop Rate: 30x

Alchemy Rate: 1.3x

SoX rate : x3

Server is running on 2x machines.

HMqDe.gif

 

VSYJ5.gif

Towns are in "Carnaval mode". IMO pretty fun and beautiful stuff.

http://i44.tinypic.com/lzfya.jpg

http://i44.tinypic.com/jhd7x1.jpg

http://i41.tinypic.com/wjxj7k.jpg

CgRaE.gif

121-130 mobs @ Red Ground, Echo Valley, Chaos Maze & Holy Water Temple.

http://i42.tinypic.com/w4shl.jpg

hedLM.gif

Start Items : 5000 SP, HP/MP/Zerk/Speed/Damage/Defense/EXP scrolls, vigor grains & 3 days grab pet. Also at start you get extra inventory page (Total - 2 pages).

9BZfq.gif

New Avatars. The picture is just a SMALL part of it. We have many of them (Not Only in Item Mall).

http://i43.tinypic.com/ehneco.jpg

NHQpy.gif

Premium Gold Time PLUS PLUS. Extra Premium which is pretty cool by adding some bigger stats & the best IMO thing is that you get 50 instant & 50 reverses EVERY DAY.

http://i44.tinypic.com/35kk29i.jpg

NdjQB.gif

Devil Spirit S Grade & Sabakun's Jewel, which can enchance your Devil Spirit.

http://i44.tinypic.com/33ykx9v.jpg

a1VEk.gif

Sun Weapons 1-42 level, instead of sos ones.

http://i44.tinypic.com/v7zepw.jpg

1LJFW.gif

XX-Large potions, HP/MP/Evasion/Accuracy/DMG/DEF Scrolls available @ Potion Shop!

http://i40.tinypic.com/3445vv8.jpg

aZiuk.gif

13th Degree Lucky Stones, Elements, Lucky Powder, Lucky Magic Powder, Demon Shaitan Summon scrolls etc. are available @ Jewel Shop!

lEk6A.gif

LSRO Coins System. You can drop coins from Uniques 130lv either gain by participating in Battle Arena.

http://i39.tinypic.com/nflauo.jpg

maWv5.gif

Special Adv. Elixirs. We have A,B,C & D grade Advanced Elixirs. 12 & 13 level. A stands for +2, B for +1, C for +3 & D for +4!

http://i42.tinypic.com/2m4yh.jpg

iHOfT.gif

Special Ability Pets. We have 4 different kinds of them. They can attack and grab items. Also you can ride them!

http://i39.tinypic.com/clwev.jpg

http://i41.tinypic.com/xor3mq.jpg

NHsH3.gif

No penalties. Easy. By leaving guild / job guild you won't have to wait any time.

vL4SC.gif

Skills from SRO-R. There aren't much of them, but it's still nice to see some variety.

http://i44.tinypic.com/qy8faq.jpg

N7O2O.gif

The project has started back in 2010 Spring, so we have almost 2 years of existing

We have a cool team, and our administration is held without any corruption.

SiHPM.gif

http://azores.lsro.lt/

oqH9L.gif

http://azores.lsro.lt/?page=register

dYN7T.gif

http://azores.lsro.lt/LSRO.rar.torrent

 

Tyle ode mnie piszcie wasze opinie o serwerze . Screeny z custom staff w code , bo spoilery nie działały mi

:).

Opublikowano

Intro napewno przyciagnie spora liczbe graczy. Szkoda ze niepokazali wiecej szczegolow na filmiku, a nie na ss. Ale juz sciagam :D

 

@Edit

Czy mi sie wydaje czy tam jest cap 140 i tylko 360 mastery jak na cap 120 o.O

Opublikowano

Ten server to kopia Glory-Sro, wszystko wzieli z Glory. Fail jednym słowem.

Shake a jak już robisz temat to chociaż mógł być zrobić go p polsku , bo to polskie forum nie miedzynarodowe.

Opublikowano

Ten server to kopia Glory-Sro, wszystko wzieli z Glory. Fail jednym słowem.

Shake a jak już robisz temat to chociaż mógł być zrobić go p polsku , bo to polskie forum nie miedzynarodowe.

Zawsze się chyba będziesz mnie czepiać , chyba każdy zna podstawowy angielski , jeżeli nie to napisze w temacie . Chcesz tłumacz 1,5 a4 angielskiego . Moim zdaniem wszystko zrozumiałem . Ktoś na epvp* napisał że wykradli pliki z serwera Glory Rome / Petra .

Opublikowano

nie oplaca sie grac, za slabe raty jak na taki cap, wszyscy z LT w im i bardzo malo Polakow oraz osob mowiacych po Ang

Opublikowano

Nom, lipa - Już usunąłem. Nie polecam.

@Down

Dlaczego mam się nie wypowiadać? Jeśli jestem w ekipie projektu FR, to nie mogę oceniać innych? Ściągnąłem, zagrałem, po 10min ode chciało mi się. Tak przy okazji robisz Offtopic, iż oceniasz nie ten serwer i nie wiem, dlaczego mnie się czepiasz. -.-

Opublikowano

wasz server delma tez lipa wiec sie nie wypowiadaj

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Elo. duzo gra tutaj polakow ? Wogole jest duze zaludnienie ? Moze wyprobuje ten server.

Jaki char need w gildii ? :D

[!!] Rasta / SkuneK [!!]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRAM W GRE

Opublikowano

Myslalem, ze po filmiku serwer bedzie godny podziwu, 1 wielki fail. To tyle odemnie. Gowno, to moja ocena serwera.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wiem wiem odkopuje temat , mogę dostać % ^^ , ale nie chciałem tworzyć nowego tematu na serwerze wiele zmian na korzyść oczywiście:

- Votowanie na silki ( 1 vote na 12h , za 1 vote dostajemy 20 silków , czasami event silks przez co dostajemy zamiast 20 silków 40).

- Brak lagów - co było wcześniejszym utrapieniem.

- Duża popularność jest 3.30 a jest 150 osób - szczytowo 550 ++ osób

- Częste Eventy typu hide and seak , uniq event w weekendy.

- Prawie 24/7 jest obecny jakiś mod , ga , gm.

- Najważniejszą zmianą są chyba te silki

Przejrzyjcie sobie pierwszy post , naprawdę na tą chwilę jest to dobry serwer . A nie wspomniałem dość łatwo dropnąć soxa ( 12 , 13 dg ) . Jeżeli ktoś się zdecyduje grać niech napisze , może jakąś gildię zrobimy! :))

Pozdrawiam Sh4ke.

Opublikowano

I jak ? Opłaca się to ściągać? Proszę o wypowiedź normalnej osoby (Posta Delmy nie będę komentował,bo jest "krytykiem" od siedmiu boleści a server nad którym pracuje to jeden wielki F A I L : ) )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...