Skocz do zawartości

56 Mental - Spot w v1 czy grupki w v2

speader22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nasuwa mi sie pytanie. Gdzie bardziej oplaca sie expic. Moj lv to 56 . Mental . 550 defa , 12k hp rib +9 28 % smierci +3 .

W v2 biore po 3 grupki i pod sciana, a w v1 szpony biore spot na spokojnie. Gdzie bardziej oplaca sie expic? Oczywiscie chodzi mi tylko o lv do 61 , potem oczywiscie v2 :), ale do ukonczenia pamiatek i wbicia 61 gdzie lepiej? Gdzie wiecej expa bedzie? po 3 grupki v2 czy spot szponow v1.

Prosze o doradzenie mi . Plusuje sensowne posty

@edit

Buff 35 lv z x2 skilami na M 27 % buffy

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2.PL Solar s26

a sprobowal bys w v2 na marmach ? ale widze ze soar to z marmami cięzko ale najlepiej w v2 lepiej wziąsc 3 grupki a exp nawet wiekszy jest niz za calego spota w v1 no ale są jednak zwolennicy zeby 61 wbijac w v1

softuser.jpg

Dawajcie + jeżeli pomogłem to nic nie kosztuje.

Jeżeli potrzebna pomoc pw pomagam tyle ile w mojej mocy.

I love Rock.

Kolega UP podrzucił sensowny post. Jeśli masz poli na m1 + to zalecam Ci kupic 10marmurków takich tańszych i expić na nich. Dlaczego ? Poniewaz ruszasz sie jak mucha w smole i pewnie musisz troche poczekać puki wybijesz te 3 grupki. A tak na marmurku mniej więcej po 50% będziesz w bijać z dobrym spotem. Przy okazji se poli na m1 + będziesz wbijał. A tak to i tak na v2 jest lepszy exp nic w v1 nawet jak te i 3 grupki bieżesz. Zalecam Ci zrobić te pamiątki to jeszcze 2-3grupki pociągniesz na klatę i czytaj skile buffowi.

Jezeli bierzesz caly spot w av1 i jak go ubijesz i jeszcze one sie nie zrespia to av2 bo tam masz mobow pod dostatkiem.Czym szybciej zabijesz tym szybszy exp.Popatrz sobie ile zajmuje Ci av2 a ile av1, popatrz tez na resp mobo bo w av1 caly spot dajmy 2%, czekasz ta chwile az sie zrespia, w v2 bijesz 3 grupki tyle samo czasu i masz 1.80% przykladowo ale tu nie czekasz az sie moby zrespia!

kunshi.jpg

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Pomysl z marmurami fajny, ale sa 2 problemy z tym. Nie mam czasu ani kasy wbijac polimorfi ;p marmury tanie, ale za dlugo zejdzie poli wbijac.

Mam w zbrojce ok 140 speda. Fioletowa pota + kwiatek brzoskwini

Poza tym, tez problem jest z expem w v2. Caly dzien i cala noc spoty zajete. Wczoraj udalo mi sie wbic na spot i w 3 godziny wbilem od 54 do 56. Poza tym potki mi sie koncza juz. Czyli juz lepiej w tym v2 zostac?

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2.PL Solar s26

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum 56 Mental   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...