Skocz do zawartości

[PROBLEM]Domeny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój głupi brat zamówił dziś Domeny z promocji za 0zł na 12 miesięcy na 1and1.pl, na az.pl za 0zł na 12 miesięcy oraz na domeny.pl tak samo za 0zł na 12 miesięcy. Mam pytanie czy po upływie 12 miesięcy te domeny będą nie ważne czy będzie musiał za to płacić? I czy jeśli złożył bym jutro wymówienia to czy jest szansa, że rozpatrzą to pozytywnie? Dzień po rejestracji? Czy mam się czym przejmować?

To jakaś dziwna ta umowa... Na moim hostingu jak po roku nie zapłacę przdłużenia na kolejny rok to domena wraca do puli wolnych domen i tyle..

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Nie wiem jak jest teraz w 1and1, ale na początkach, jak ktoś podął fake dane to logiczne, że nie płacił.

Ja na az, 1and1 itd. w promocjach mam podane fake dane. Po roku mam pewność, że za nic nie muszę płacić.

Jeśli Twój brat podał prawdziwe dane, napisz do supportu 1and1 oraz az.pl. Powinni te domeny w panelu zlikwidować.

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [PROBLEM]Domeny   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...