Skocz do zawartości

Inne szukam testerów

Gość Lenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, na samym wstępie chciałbym przeprosić jeśli dałem zły prefix, albo jeśli w dziale nie można pisać tego typu tematów.

Ok do rzeczy, szukam 2-3 ludzi którzy byli by w stanie sprawdzać moje modyfikacje.

Dlaczego kogoś szukam ? Ponieważ jestem dość leniwą osobą jeśli chodzi o expienie, i nie chce mi się mozolnie expić aby zdobyć jakieś tam bronie... już mi wystarcza że muszę grać w inne gry...

Kogo szukam...

Szukam ludzi ogarniętych, ludzi którym chce się coś robić, a nie tylko siedzieć na tyłkach i czekać na gotowce. Od ludzi oczekuję kultury osobistej, jeśli nie potrafisz rozmawiać na poziomie i słuchać tego co się do Ciebie mówi, nawet nie masz co pisać.

Co oferuję w zamian?

Mogę przekazać wiedzę jaką sam posiadam dot. moddingu . np Combat Arms (gra podobna do WR).

Na czym będzie polegała nasza "współpraca" otóż, ja podsyłam wam linka do moda, Wy go wrzucacie do gry i robicie dla mnie screena, piszecie co nie pasuje, co nie działa itp.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Pozdrawiam. Lenart.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Inne szukam testerów   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...