Skocz do zawartości

[Problem]Windows 7

KnarTyba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze startem systemu

Jest to Windows 7 (64Bit)

Gdy wlaczam komputer pisze

Del: Enter Setup

F12: Boot Menu

Pozniej jak poczekam 2 sec pisze

Laduje sie instalacja z DVD Windowsa 7 (mam wlozona plytke) pozniej jak chcem zainstalowac ,chcem wybrac na ktory dysk to zadnego dysku tam nie ma jak by sie usunely mogl by ktos pomoc ?? .. Prosze to wazne nowy komputer mam a nie chcem zwalic ..

@Edit jak wlaczam kompa nie czyta dysku

Jak nie czyta dysku to albo sie gdzies cos rozlaczylo albo padl dysk. Musisz wejsc do biosu i sprawdzic czy w informacjach bedzie cos o podlaczonym dysku. Jesli nie to to co wczesniej napisalem sprawdz.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Nie wiem kto cię dopuścił do komputera ale ok

http://www.linuxportal.pl/linux_podstawy/instalacja_urzadzen_pod_linuksem/identyfikacja_i_testowanie_sprzetu_pc_pod_linuksem.html

Pobierz live cd ubuntu i testuj

W każdym biosie powinien być wypisany twardy dysk/dyski i pojemności w zakładce Info lub o podobnej nazwie

s2c77Oa.png

to się nie bierz do tego czego nie potrafisz zrobić , skoro nawet najprostszej rzeczy nie potrafisz jak otworzyć komputer i docisnąć wtyczki zasilające do dysku i na płycie to lepiej znajdź kogoś kto ci to zrobi za ciebie albo oddaj do serwisu przecież masz NOWY komputer ktoś musiał coś spieprzyć w nim jeśli to nie ty

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Jak nie masz odpowiedniego sprzetu albo drugiego sprawnego komputera z zestawem kabli sata to sam tego nie zrobisz. Mozesz zaniesc dyski oba do serwisu i niech ci przerzuca dane z 1 na drugi.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

sobie co podłączysz ? skoro ci jeden nie działa to jak masz zamiar je łączyć ? trzeba odpiąć i podłączyć dysk z niedziałającego do działającego

zresztą jak ma ci zadziałać dysk skoro zepsuty i go nie czyta, sam na pewno nie będziesz potrafił cokolwiek z niego odczytać

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]Windows 7   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...