Skocz do zawartości

[pytanie] Karma = shit ?! wtf?

Ukinar

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest słabym supportem. Healując pushuje linie, do tego skille mają mały dmg bez normalnych itemów na ap. Grając jako support nie masz farmy, przez co o wiele wolniej zdobywasz kasę którą możesz przeznaczyć na ap.

Osobiście bardzo lubię tego czempiona na midzie [ew. solo top]. Nie gram nią rankedów a jedynie normale, daje dużo zabawy. Imo całkiem viable pick.

Jak kolega up , supportem nie jest za dobrym słaby heal etc. tak samo z jej ap carry też nie wystarcza. Ma 1 spell atakujący.

Jedyne fajne u niej jest ta tarcza co 5 sekund. Żeby była skuteczna musi mieć sporo ap a przecież przeważnie jest supportem.

Chyba wcale nie grałeś karmą, a nawet nie chciało Ci się przeczytać opisu jej skilli. WSZYSTKIE jej skille zadają obrażenia.

Do tego heal ma słabą tylko bazową wartość, jednak jest aoe i leczy dodatkowe 5% utraconego hp. Imo lepszy niż tarica albo nidalee [support].

Widzę koledzy up niezbyt wiedza co to support

uświadomie was że support to wcale nie postać z "healem" tylko taka która pomaga uciec (zazwyczaj te postacie maja heala , tak jak np janna)

Według mnie jak i masy innych ludzi to karma to jedna z lepszych postaci pod support po jannie i sonie.

A co do tematu to gz stats'ów i powodzenia w dalszej grze :)

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png

Komp:

Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Chodziło mi też o to że nie jest popularna i dużo ludzi nie zna jej skilli etc.

A pozatym jej buffy nie są z byt ciekawe to co że zadaje damage z każdego ze skilli skoro jest supportem ? Musielibyśmy budować ją pod ap by zadawać jakiś większy dmg a to jest raczej w ogóle nie spotykane.

Jeszcze jedna sprawa jest malo użyteczna w late.

Gdy np. soraka ma ulti które ratuje wiele osób, sona ma ulti nigdy useless a w late karma jest dalej papierowa i często focusowana i nie leczy się tak dużo jak sona czy soraka czy taric.

Możecie pisać że każdy support jest focusowany ale każdy z wymienionych up prócz karmy ma bonus do armora.

Nie, grałem na bocie z ad carry na rankedzie ale preferuje inne 'lepsze' według mnie supporty , macie swoje zdania ale nie próbujcie mi opowiadać jaka ona nie jest dobra i nie zmienie swojego zdania.

@Na upartego można, próbowałem i rzadko radzi sobie z innymi ap carry.

Janna lub Sona > Soraka > Karma > Taric od najlepszego do najchujowszego supporta. Mam sonę oraz Janne ale wg. mnie wciąż królową supportów jest Janna. Sona jest świetna w early na lane'ie a tak wgl to tylko ulti i nic ciekawego :)

A karmę to raz widziałem ogarniętą widziałem i powiem szczerze ze była całkiem całkiem dobra

Janna lub Sona > Soraka > Karma > Taric od najlepszego do najchujowszego supporta. Mam sonę oraz Janne ale wg. mnie wciąż królową supportów jest Janna. Sona jest świetna w early na lane'ie a tak wgl to tylko ulti i nic ciekawego :)

A karmę to raz widziałem ogarniętą widziałem i powiem szczerze ze była całkiem całkiem dobra

Taric najgorszy? Aliego nie wymieniłeś. Wielka bzdura gdyż zależnie od ad carry i stylu gry dopiera się supporta, również pod drużynę. Nie ma najlepszego, mimo ze ludzie uwazają za takim jest sona.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [pytanie] Karma = shit ?! wtf?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...