Skocz do zawartości

[Pytanie]Morgana

Persu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , mam pytanie co do morgany :)

Więc tak , myśle ze 2 maxowanie na morganie skilla E jest troche dla mnie bez sensu bo on robi mało dmg i ludzie uciekają z tego jesli klatki nie dostaną.

Jak bym maxował 2 barierke ? czekam na wasze odpowiedzi :)

Siema , mam pytanie co do morgany :)

Więc tak , myśle ze 2 maxowanie na morganie skilla E jest troche dla mnie bez sensu bo on robi mało dmg i ludzie uciekają z tego jesli klatki nie dostaną.

Jak bym maxował 2 barierke ? czekam na wasze odpowiedzi :)

Skill "E" nie zadaje dmg bo to tarcza. Ja na morganie maxuje jako pierwsze "W" potem tarczę a na końcu klatkę ;d

18342.png

32274.png

Są godziny, które liczą się podwójnie, i lata niewarte jednego dnia.

League of Legends lvl 30. W +700 nick: GreeNTigeRPL Server:EU West

Jak E to jest tarcza o.0 chyba chodzi Ci o W ale W warto maxowac wystarczy umiec trafic z Q (klatka) Q W ulti i DMG wyj3bane jest

Plamę maksuje się jako pierwszą -.-

Druga klatka, trzecia tarcza.

PS. osmieszyles sie tym ze nic nie wiesz o tej grze a sie wypowiadasz ;)

Skill "E" nie zadaje dmg bo to tarcza. Ja na morganie maxuje jako pierwsze "W" potem tarczę a na końcu klatkę ;d

'Na koncu klatke' japi3rdole nawet pewnie morgana nie graliscie, Boze pisac posty po to aby tylko wbic je... wbijcie chociaz 10lvl...

Jak E to jest tarcza o.0 chyba chodzi Ci o W ale W warto maxowac wystarczy umiec trafic z Q (klatka) Q W ulti i DMG wyj3bane jest

'Na koncu klatke' japi3rdole nawet pewnie morgana nie graliscie, Boze pisac posty po to aby tylko wbic je... wbijcie chociaz 10lvl...

Idealny przykład gracza który nie wie do czego jest tarcza.

Jak jesteś Morganą na midzie, to maksujesz plame dla dmg, klatka po to by go utrzymać a tarcza żeby Cie nie ściagnęli na kombo...

Myślę że nie wiesz co mówisz

, a ja robię ją tak jak mi się dobrze gra czyli ap-supporta .A więc tak maxuje klatkę jako ostatnią bo mi tak wygodniej i tarcza mi się bardziej przyda niż klatka.

18342.png

32274.png

Są godziny, które liczą się podwójnie, i lata niewarte jednego dnia.

League of Legends lvl 30. W +700 nick: GreeNTigeRPL Server:EU West

Dlatego jest counterem na le blance etc dlatego że jest ta tarcza.

Maksujemy ją raczej na końcu a można maksować nawet na początku. Czemu?

Dlatego że jeśli mamy na midzie le blanc to wiemy że od niej możemy łatwo zginąć nawet z tarczą a to przez to że nie ma mamy zbyt dużo ap i tarcza nie daje zbyt wiele dlatego maksujemy ją jako 1 lub 2 ale tylko czasem.

Rób jak ci się podoba to ty grasz tą postacią a nie jacyś goście uważasz ,że warto E to E lepiej ci grać bez bulidów bo przynajmiej potem będziesz wiedział co kupić a nie co postać to bulid !

mjtszp.jpg

Moje TuTy:

http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Jak mamy na midzie przeciwko sobie AD Carry to robienie tarczy nie ma sensu - wtedy pakujemy w klatke. A tak to normalnie - plama na początek dla dużego DMG i według uznania. Ja np. jak mam jakiegoś ap carry typu Veigar to pakuję raz w klatkę, raz w tarczę.

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty

Jako ap carry na midzie :

Pierwszy skill "Q"

Potem dajesz 3 razy w "W" dla farmy żeby zabijać jedną plamą wszystkie creepy, następnie maxujesz "Q".

Skill "E" możesz dać na 3 lvl lub wyższym, zależy jak chcesz zagrać

Jako support na bocie :

Maxujesz "E". Pozdrawiam

Hue hue hue jesteś taki zajebiście chujowy, że jebłem. Pomimo, że masz racje, jesteś słaby.

Plama zadaje sicknes dmg gdy połączymy ją z klatką i ulti.

Ja tam daję sobie po równo w klatkę i plamkę i przegrywam każdego mida :(

nic dziwnego...

W zawsze pierwszy maksujemy nie tylko daje nam dmg ale również bezpieczną farme. Następne Q albo E zależy czy koleś coś ogarnia.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Morgana   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...