Skocz do zawartości

Oferuje [Wiedzmina]

dawid_bolek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania gre wiedzmin, w nie używanym stanie.

Więcej Info :

PC Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to najlepsza polska gra w jeszcze lepszym wydaniu. Wiedźmin to gra łącząca zapierające dech w piersiach wizualizacje scen akcji oraz skomplikowaną i wciągającą fabułę. Grafika z realistycznymi efektami oraz cyklem dnia i nocy. Tryb pracy kamery: izometryczny, TPP oraz znad ramienia. Wspaniały i barwny świat oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Bohaterem jest Wiedźmin - wojownik szkolony od małego i przemieniony przez mutacje i próby. Na życie zarabia on zabijaniem potworów i należy do założonego dawno temu bractwa, którego celem jest ochrona ludzi przed wilkołakami, ożywieńcami i całym szeregiem innych potworów. 2 oficjalne przygody oraz 5 nowych, stworzonych przez fanów, gwarantujące wiele godzin dodatkowej rozrywki. Wiedźmin: Edycja Rozszerzona to zupełnie nowe wydanie gry, zawierające wszystkie dodatkowe elementy, poprawki oraz modyfikacje ulepszające grę. Najnowsza wersja gry pozbawiona jest uciążliwych zabezpieczeń (DRM), co umożliwia rozgrywkę bez umieszczania płyty DVD w czytniku. Gra jest nowa, została zakupiona przeze mnie dla syna, ale ze względu na minimalne wymagania systemowe nie mogę jej zainstalować na jego komputerze. Posiadam paragon zakupu, ale sklep nie przyjął zwrotu ze względu na brak folii (gra została rozpakowana). Opakowanie zawiera: płytę DVD z grą Wiedźmin Edycja Rozszerzona, płytę DVD z materiałami dodatkowymi, instrukcję, poradnik. Mam nadzieję że komuś posłuży lepiej jak mnie. Wysyłam grę w ciągu 24 godzin od wpływu pieniędzy na moje konto listem poleconym priorytetowym. WYSYŁKA GRATIS. POLECAM.

Stan: Nowy Wersja językowa gry: Polska

Granice wiekowe Dla dorosłych,

http://allegro.pl/gra-pc-...2154636975.html

Zapraszam !

GG: 22012215 !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Oferuje [Wiedzmina]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...