Skocz do zawartości

Regulamin Subforum Poradniki


Gość Lenart

Rekomendowane odpowiedzi

1.Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum.

 

2.Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do moderatora działu lub Global Moderatora.

 

3.Zakaz wstawiania na forum KSSN - i wszystkiego co z nim związane, dotyczy to proszenia o KSSN i wstawiania różnych generatorów. Kara: Warn 5%

 

4.Należy używać opcji Edytuj. W przypadku niecelowego dodania multiposta (lag, etc.), który nie był zamierzony, taką sytuację należy zgłosić moderatorowi, poprzez kliknięcie po lewej stronie guzika "Zgłoś".

 

5.Posty w stylu "kolejny nobek który nie umie używać opcji szukaj" bądź "działa lubie to", "nie działa ale + za chęci" będą karane w kategorii spam. Kara: Warn 5%

 

6.Odpowiedź na pytanie w temacie, w którym taka odpowiedź już się znajduje, czyli powielanie odpowiedzi. Kara - Warn 5%.

 

7.Nie wolno odświeżać tematów starszych niż 30 dni, bez uzasadnione przyczyny.. Kara: Warn 5% Wyjątek: Chyba, że temat jest poradnikiem, a chcesz wnieść wartościową treść do tematu. Tak samo tyczy się próśb o reupload plików.

 

8.Moderator nie ma zawsze racji. Jeśli uważasz, że się pomylił i chcesz wyjaśnić sytuację prosimy o kontakt na pw z danym moderatorem. Jeśli jest brak porozumienia prosimy o kontakt z Global moderatorem lub Administratorem.

 

9.Zakaz utrudniania pracy administratorom/moderatorom. Raporty nie służą do zabawy, za nieuzasadnione ich użycie może, w skrajnych przypadkach grozić sankcja. Kara: Warn 5%

 

10.Moderatorzy używają koloru + kursywy, w przypadku edycji posta innego użytkownika.

 

 

nn49261111 // turkusowy z kursywą

 

PiecuPL // limonkowy z kursywą

 

 

 

Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Warn 5%

 

11.Wszelki obrót kontami, czyli ich sprzedaż, wymiana lub oddawanie jest zabronione. (MPCforum nie jest portalem handlowym, nie ponosimy konsekwencji w pośredniczeniu) Zakaz proszenia o konta, bądź wyłudzania ich. To samo tyczy się przedmiotów w grze. Kara: Warn 5% + w uzasadnionych przypadkach odpowiedni ban.

 

12.Zakaz kopiowania poradników, tutoriali, itp. Kara: Warn 5%, ban na 48 h, temat ląduje w koszu.

 

13.Zakaz wrzucania plików na serwery na których jest możliwość zarobku np.

http://sharecash.org/

 

14. Każdy temat powinien zawierać Prefix

 

[Tut] - Poradnik

[VTut] - Video Poradnik

- Inne

 

Administracja zastrzega sobie prawo do Edycji regulaminu, więc zaglądajcie do niego często

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Regulamin Subforum Poradniki   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...