Skocz do zawartości

[Skarga] RMCF190

Krzysztofa

RMCF190  

1. 1. Czy jest on dobrym Global moderatorem?

• Nie, nie jest!!
      0
    • Kiedy? by?, teraz na pewno nie!
      0
    • Nie masz racji
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem złożyć skargę na ową osobę podaną w temacie.

Jest to global moderator, który nie ma pojęcia co to jest "regulamin".

Opiszę poniżej kilka warnów, które chłoptaś wlepił mi se dla jego korzyści w postaci "dodatkowych logów"

Wiem, że on zapewne nie ma z tych logów nic, ale ma satysfakcję, że zrobił coś na złość osobie, której nie toleruje od samego początku.

Tak więc 1 warn:

5%:

http://www.mpcforum.pl/topic/565884-unban123457/page__view__findpost__p__4055332

Za ten post otrzymałem 5%, co sądzę, że jest niesłuszne, iż normalnie zapytałem dla kogo jest ban, iż nie napisał tego w temacie, a mnie to ciekawiło, poza tym po cholere temat był otwarty jeżeli za każdego posta można dostać warna/bana od tego elementa.

Po otrzymaniu warna napisałem:

IDIOTA WARNA MI DAŁ ZA NORMALNE CYWILIZOWANE PYTANIE DZIĘKI POWODZENIA W ŻYCIU...

Za co podałem dostałem bana na 3 dni na pisanie, to nic nie mogłem pisać to se poraportowałem troszkę w działach, po chwili RMFC dał mi bana na całkowity dostęp do forum, ja się pytam kurwa za co?

5%:

http://www.mpcforum.pl/topic/555519-problem-zapisanie-strony/page__view__findpost__p__3972798

Tak samo za tego posta otrzymałem warna, powód (to samo w tym samym temacie)

Coto ma być za powód? Nic nie znaczące oraz nie łamiący regulaminu post, ale pan (Robem) idzie się wyżalić, wypłakać i ten element już leci mnie banować/warnować itp. ZA DARMO BO MU SIĘ PODOBA!

Próbowałem autorowi jedynie pomóc, w wyniku czego dostałem warna oraz blokadę postów na 3 dni o ile dobrze pamiętam, gdzie jest w regulaminie, że za pomoc użytkownikom jest ban i warn?

Pomijając wszelkie obrazy poza forum MPC skierowane w moją stronę przez RMCF, których tu wypisywał nie będę zgłaszam się do administracji o zrobienie coś z tym, bo ja nie mam zamiaru z takimi gówniarzami bez odpowiedzialności się użerać!

Było tego naprawdę więcej, pisałem już do kilku administratorów z tym, ale jest to wszystko przez Was olewane, więc postanowiłem napisać temat tutaj iż po prostu już nie mam zamiaru "pomagać innym" za co potem otrzymywać warny itp.

Było już także dużo skarg na niego, lecz nikt na to nie reaguje, to że wpłacił kilka marnych zł dla MPC, co wynika z rangi MPC sponsor nie upoważnia go do takiego szczeniackiego zachowania!

Pozdrawiam i proszę coś z tym zrobić.

Krzysztof

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|

Jak sama nazwa i podpis pod działem wskazuje, iż służy on w celu informacji:

- Jaki użytkownik dostał bana

- Na jaki okres

- Za co otrzymał bana

Dodatkową funkcją tego działu jest to aby dany użytkownik w razie wątpliwości mógł zadać pytanie, bądź odwołać się od bana.

On tego nie zrobił!

Obraza członka teamu - 3 dni ban

Czy słowo "idiota" to jest obraza? Bo ja sądze, że nie !

• Idiota ? osoba upośledzona umysłowo według dawnych klasyfikacji. Idiotyzm to termin obecnie nieużywany w medycynie ze względu na pejoratywne znaczenie potoczne

źródło: wikipedia.pl

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Skarga] RMCF190   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...