Skocz do zawartości

Proszę pomocy! Oryginalny MW3 updates!

SIRPEANUTS

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomocy! Oryginalny MW3 updates! - Mam problem , mam oryginalnego modern warfare 3 a wyskakuje problem updates... Łączy Online i potem error updates... Proszę o pomoc błagam! Mam na steam to! . Nie będę robić reinstal bo robiłem!

POMÓŻCIE KTOŚ! 120ZŁ W PUPĘ.! ;/ .

JEJ! ...

ŁĄCZENIE ONLINE, callofduty.com/mw3/updates

zv669_sipeantus.png

Hm a oprócz reinstalacji sprawdzałeś spójność plików gry i defragmentowałeś je?

Możesz jeszcze spróbować taki myk... Przejdź do folderu w którym masz zainstalowanego steama i zmień nazwę pliku ClientRegistry.Blob na ClientRegistryOld.Blob. Tylko najpierw wyłącz steama całkowicie i później włącz.

65un.jpg

Pomogłem!? Kliknij Lubię to! :D

Hm a oprócz reinstalacji sprawdzałeś spójność plików gry i defragmentowałeś je?

Możesz jeszcze spróbować taki myk... Przejdź do folderu w którym masz zainstalowanego steama i zmień nazwę pliku ClientRegistry.Blob na ClientRegistryOld.Blob. Tylko najpierw wyłącz steama całkowicie i później włącz.

Spójność plików = Nie pomogła

Defragmentowanie = Nie pomogło

Zmienienie nazwy na ClientRegistryOld.Blob = Nie pomogło

Proszę pomóście!

zv669_sipeantus.png

Dobra, a weź wejdź w ustawienia steam-a. Zakładka POBIERANIE+CLOUD i zobacz czy region masz ustawiony na Polska.

Jak tam jest wszystko OK to spróbuj wyczyścić rejestr systemowy np CCleanerem może to wina jakiś błednych wpisów w rejestrze systemu bo widziałem że miałeś też już problem z tą free wersją?

Nie masz przypadkiem routera NET GEAR?

Może masz jakiegos firewalla typu avast?

65un.jpg

Dobra, a weź wejdź w ustawienia steam-a. Zakładka POBIERANIE+CLOUD i zobacz czy region masz ustawiony na Polska.

Jak tam jest wszystko OK to spróbuj wyczyścić rejestr systemowy np CCleanerem może to wina jakiś błednych wpisów w rejestrze systemu bo widziałem że miałeś też już problem z tą free wersją?

Nie masz przypadkiem routera NET GEAR?

Może masz jakiegos firewalla typu avast?

Najdziwniejsze jest to za na darmowej wersji grałem...

A jak kupiłem to jakieś piepszony updates... Dam zaraz edita,czy coś zdołałem zrobić

Mam polską wersję w POBIERANIE+CLOUD

Avasta mam...

zv669_sipeantus.png

Jeszcze wyczytałem w necie,że w configu jak zmienisz wartość komendy w configu r_multigpu to może pomóc.Aczkolwiek nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z Twoim problemem...

A mianowicie jak masz ustawione r_multigpu "0" to zmień na "1" a jak masz r_multigpu "1" to zmień na "0"

Tak na youtube wypatrzyłem ;d

A co z tym firewallem albo anywirem,jakiego masz?

65un.jpg

No nie wiem ten avast mi coś smierdzi... Ale to może takie moje złudne uczucie bo nigdy z niego nie korzystalem bo uważam że jest chu**wy...

Skończyły mi się pomysły w sumie :/

@yhm wiem że to może być bolesne ale jak nie ma rozwiązania to najlepiej format C: ;]

65un.jpg

No nie wiem ten avast mi coś smierdzi... Ale to może takie moje złudne uczucie bo nigdy z niego nie korzystalem bo uważam że jest chu**wy...

Skończyły mi się pomysły w sumie :/

@yhm wiem że to może być bolesne ale jak nie ma rozwiązania to najlepiej format C: ;]

Ja na pewno będę robić formata bo mam lagi nawet w minecrafcie... -,- . Zostawie sobie pare gier.

zv669_sipeantus.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Proszę pomocy! Oryginalny MW3 updates!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...