Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak w prosty sposób zrootować xperie X8


Kabelek1962

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, pokaże wam poradnik jak szybciutko zrootować telefon.

 

Na samym początku pobieramy :Klik

 

Wypakowujemy, następnie uruchamiamy x8toolbok

i powinno nam wyskoczyć takie okienko ;)

 

2222222222e.png

 

Następnie podłączamy telefon i wchodzimy Ustawienia => aplikacje => dla programistów => debugowanie usb.

 

W programie x8toolbox wybieramy 1 (Root).

Wyciągamy karte pamięci.

Podłączamy telefon (w trybie ładowania, nic nie naciskamy wystarczy tylko ze podłączymy).

Wszystko powinno wyglądać tak :

2222222222h.png

 

.

I naciskamy 2 i się telefonik zrootuje, czekamy aż się wyświetli ,, Aby kontynułować, naciśnij dowolny klawisz ... '' Resetujemy telefonik, wkładamy kartę pamięci.

 

I wróciliśmy do głównego menu. Kolejnym krokiem który zrobimy jest zainstalowanie busyboxa.

Podłączamy telefon, telefon podłączony w trybie ładowania.

Upewniamy się czy jest debugowanie.

Teraz w x8toolbox naciskamy 5, i wybieramy najnowszą wersje busyboxa.

Całość powinna wyglądać tak :

 

2222222222w.png[/img]

 

Dla niewiedzących naciskamy 4 xD

Czekamy aż się wyświetli ,, Aby kontynułować, naciśnij dowolny klawisz ... '' . Naciskamy klawisz (obojętnie jaki), i wracamy do głównego menu.

 

Teraz ostatnia część poradnika.

Podłączamy telefon.

w programie wybieramy 2 a następnie 3 (DualRecovry ,zainstalujemy w tedy xRecowery i ClockWorkMod'a)

Całość powinna wyglądać tak : 2222222222x.png

 

No i wgrywamy na kartę pamięci nasz wybrany wcześniej roomik i uruchamiamy cwm (clockworkmoda, poprzez pukanie w ekran) Xrecowery (poprzez naciskanie przycisku back). Gdy juz przejdziemy cwm/xrecovery postępujemy z instrukcja z temau, z którego ściągneliśmy rooma (przewaznie jest tak : backup and restore i wybieramy back up w tym momencie tworzymy kopię zapasową systemu full wipe, instal custom zip - choose zip from sd card. I mamy zainstalowanego rooma, na koncu nie przy kazdym roomie sie robi full wipe, więc przeczytaj uważnie instrukcje skąd ściągasz rooma. Następnie rebot, czekamy aż się włączy tel. pierwsze uruchomienie zawsze trwa długo.) Jak coś schrzanimy to nie martwcie sie ;) zróbcie tak jak jest tu Klik

 

 

Mam nadzieję ze mój poradnik się przydał.. :)

Licze na lajki.

ZABRANIAM KOPIOWANIA, BEZ MOJEJ ZGODY!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...