Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd Pobrac LOL'a i jak zacząć ?


BALLU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Skąd pobrać LOL'a prosze także o skana :)

2.Jak zacząć grać ? :)

3.Profesje .. Czym grać :)

O co chodzi ogólnie w LOL'u jak wbić początkowe lvl :)

Piszcie i zachęcajcie mnie oraz innych użytkowników forum :)

PS...

Chcę zacząć grać :)

Nie wiem jak :P

Pisać !!!

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

Pomogę tylko w 1 pkt.

 

http://signup.leagueoflegends.com/pl/signup/redownload

 

Skan nie " poczebny " gdyż jest to orydżinalna strona LoLa.

 

ps.

 

Jednak Pomogę . ;p

 

http://eune.leagueoflegends.com/pl/learn/poradnik-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych

 

Masz tu poradnik . Wejdź i wybierz co Cię interesuje . Lektura na wieczorek .

d113e6bd9c03f.png

Opublikowano

Tam nie ma profesji, każda postać jest zróżnicowana jednak podstawowe typy postaci to : AD ( atak fizyczny ) oraz AP ( atak magiczny )

Na początek wybrałbym AD ponieważ łatwiej ogarnąć ; )

Opublikowano

A tutaj moje pytanie grałem zarówno w Wow'a jak i Rom'a często grałem postaciami Ap .. Ale czy LOL jest "trudniejszą" grą od Wow'a czy Rom'a w co wątpie ale czy ogarnoł bym i w LOL'u postac/profesje Ap . ??

Jeśli pomogłem daj "Lubię To" :) To nic nie kosztuję !

Opublikowano

dynamika i nowy gracz... to ja Ci polecam grać byle czym, co teraz chodzi po rotacji, a potem zakupić np. Master Yi, na start dla "n00ba" jest extra ;)

Opublikowano

1. Z głównej stronki LoL'a

2. Przejdź trening bojowy to da Ci 2.5 levla i około 500 IP

3. Kim będziesz grał zależy od Ciebie i Twojego stylu gry , ale na początek polecam proste do opanowania postacie takie jak : Ashe, Annie, Master Yi itp.

4. W LoL'u chodzi przede wszystkim o zniszczenie Nexusa, ale żeby do Niego dotrzeć musisz zniszczyć wieże na swojej linii i Inhibitor, ale można się przy tym świetnie bawić . :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...