Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] ZanCraftServ [No-Premium][Dedyk][24/7] No-WL


xXZanteZXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer Odpalimy Dopiero maksymalnie dnia 08.03.2012

Edytuje Temat jak będzie otwarty Serwer.

 

Hosting CraftServe.pl

INFORMACJE

Typ: Survival

Sloty: 20

WhiteLista: Off

Nether: On

Cuboidy za darmo Lecz na działce musi (coś) być.

Pluginy

WorldEdit, Lwc, cuby, Anty X-ray, World Guard, itp.

Skład

Zantez13 [HA]

Theo25 [Moderator]

 

Informacje Dodatkowe

Możliwość Kupna VIP-a

Daje następujące możliwości

Robienie własnego miasta+Tp do miasta.

latanie-Dywanik,

Kompas-do teleportowania itp.

 

Szukamy Administratora/Moderatora na Serwer!!!

Wiek: Minimum 14 lat.

Znajomość komend do zakładania Cuboidów

Ile będziesz spędzał czasu na serwie.

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie

Ile grasz w MineCraft.

Płaciłbyś składki na serwer? jak tak to ile. (min 11zł)

Chcesz sie o coś spytać pisz na Pw, lub na adres e-maile [email protected]

Opublikowano

Wiek: 14

Znajomość komend do zakładania Cuboidów: 100%

Ile będziesz spędzał czasu na serwie. kolo 5h

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie bylem na 5 modem na 3 adminem i na 2 wlascicielem

Ile grasz w MineCraft. ponad 3 lata

Płaciłbyś składki na serwer? jak tak to ile. Postaram sie jezeli dam rade :]

Zbieram +

Opublikowano

Wiek: 14,5

 

 

Znajomość komend do zakładania Cuboidów: 99% - 1% to taka przeszkoda zaleze\y jak zakladacie ? ./region setparent? czy jak?

 

Ile będziesz spędzał czasu na serwie. kolo 6-7h

 

 

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie - Miałem serwer, 3 dedykowane 50slotow. 2 Hamahi (moje 1 serwery) i mialem Moda na serwerze craftsite.pl jak mialem premium (ukradli ) :(

 

 

Ile grasz w MineCraft. Od 28 maja 2009 :)

 

 

Płaciłbyś składki na serwer? Zalezy :)

 

@UP ALE DOWALIŁES FAIL!! :<

Cytuje Wikipedie. LINK

http://pl.wikipedia.org/wiki/Minecraft

 

Classic: 17 maja 2009

Beta: 20 grudnia 2010

Pełna wersja: 18 listopada 2011

 

Indev: 23 grudnia 2009

Infdev: 27 lutego 2010

Alpha: 28 czerwca 2010

Android: 16 sierpnia 2011

iOS: 17 listopada 2011

 

Teraz jest luty wiec jak 3lata? Max to 2 lata i 9 miesiecy :) a to mała róznica!

Drogi H@ serwera nie daj sie takim oszukać

Opublikowano

Wiek: 17

 

Znajomość komend do zakładania Cuboidów: 100%

 

Ile będziesz spędzał czasu na serwie. kolo 6 h

 

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie bylem wlascicielem i adminem

 

Ile grasz w MineCraft. ponad 1 rok

 

Płaciłbyś składki na serwer? jak tak to ile.Jeżeli będzie kasa to tak

Opublikowano

Wiek : 15 i pół.

Znajomość komend : 9/10

Ile będziesz spędzał

czasu

na serwie : Od dwóch do trzech godzin dziennie, z przerwami.

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie : Zawsze byłem Administratorem serwera, podobałem się innym, organizowałem konkursy i w ogóle .

Ile grasz w MineCraft : Więcej niż rok.

Płaciłbyś składki na serwer : Niestety chwilowo nie mam kasy, jestem już sponsorem.

Jak coś nie zamierzam płacić za Admina.

luq7n.png

Opublikowano

Wiek: 14

 

Znajomość komend do zakładania Cuboidów: 100%

 

Ile będziesz spędzał czasu na serwie. kolo 5h

 

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie bylem na 5 modem na 3 adminem i na 2 wlascicielem

 

Ile grasz w MineCraft. ponad 3 lata

 

Płaciłbyś składki na serwer? jak tak to ile. Postaram sie jezeli dam rade :]

 

 

aha minecraft ma 3 lata wow kur... gram od początku

 

Wiek: 17

Znajomość komend do zakładania Cuboidów 100%

Ile będziesz spędzał czasu na serwie. 5-7h SOB do 10h-12h

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie NO BA

Ile grasz w MineCraft. 17 maja 2009 czekało sie aż wyjdzie ;b Mam nawet gazete z wydaniem Minecrafta ;b

Płaciłbyś składki na serwer? krucho z kasą

Opublikowano

Wiek: Mam 16 i posiadam mikrofon

Znajomość komend do zakładania Cuboidów - Chce zostać moderatorem

Ile będziesz spędzał czasu na serwie. - Jeżeli pluginy są ogarnięte jest fajne duże miasto i jest gdzie się rozbudować to nawet po 4 :D

Czy Byłeś Administratorem/Moderatorem na serwie - tak byłem już wiele razy na dedykach moderatorem także mam spore doświadczenie

Ile grasz w MineCraft.- od wersji 1.4

Płaciłbyś składki na serwer? Zależy ile trzeba o.O

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...