Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

0Śledź ten temat WorldCraft[Dedyk][30slotów][NO-WL][Survival][1.1][Frakcje][NEW] [28.02.2012]


SaCha.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bannerge.png

__________________________________________________________________________________________________________________

 

informacjen.png

 

Adres IP: 176.9.24.3:25580

 

Client: 1.1 Bukkit

 

Whitelist: no.png

 

Potwory: ok.png

 

Zwierzęta: ok.png

 

Nether: ok.png

 

Zero lagów: ok.png

 

Dzieci Neo: no.png

 

Forum: w grze na /spawn jest adres. ok.png

 

typ serwera: Survival + Frakcje

 

ilość slotów: 30

 

Status: Onlineok.png

 

Pvp: ok.png

 

______________________________________________________________________________________

 

pluginyh.png

 

AutoMe [Full PL]

AutoSave

HeroChat

IPGet

KiwiAdmin [Full PL]

nChat [Full PL]

NoCheat

PermissionsEx

WorldGuard

WorldEdit

Warpz0r

CommandBook

Fractions

Log

AppleTree (dropi 50% więcej jabłek)

 

 

________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

teame.png

- [HeadAdmin]SaCha

 

Rekrutacja ON

obecnie szukam 2 modów.

14/15lat+

Micro+TeamSpeak3

Pisać Podania.

 

___________________________________________________________________________________________

 

 

 

782pxteamspeaklogosvg.png

 

 

Nasza Serwerownia posiada serwer team speak 3

posiada on

 

Slotów: 512

IP: 79.133.200.45

 

Co to jest Team Speak3

- team speak to program stworzony dla graczy

doskonała jakość dzwięk

przy tym zabiera bardzo mało ramu

Można go pograc z TeamSpeak.com

 

_________________________________________________________________________________________________

 

 

 

regulamingd.png

 

- Nie wyzywamy

- Nie gryfujemy

- Nie używamy wspomagaczy

- Nie wychodzimy z gry podczas pvp ( ban 7dni )

-Gramy Fair

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

sprzet.png

 

Serwer został opłacony na 6 miesięcy z góry.

nie ma w ogóle lagów ponieważ

każdy gracz dostaje 100 ramu ( to jest b.dużo )

dzięki temu gdy jest 30/30 serwer dodaje od siebie 1gb ramu dzięki temu wtedy jest 4gb ramu 3 na graczy 1 na serwer

wtedy procesor chodzi lepiej

i to powoduje większe zasoby i zero lagów na serwerze ! :)

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

inneb.png

 

Tak wygląda obecnie nasza mapa:

 

beztytuubtbw.png

 

 

 

 

wiadomo na spawnie jest napisane

to co najważniejsze

 

 

Rekrutacja na moderatorów/kid modów/propozycje/TeamSpeak Team

wszystko można napisać i zgłosci na forum

każda prośba zostanie rozpatrzona,

Adres do forum można uzyskać na każdym

z serwerów sieci WorldCraft.

 

 

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

 

 

______________________________________________________________________________________________________________________

 

 

sieserwerw.png

Nasza Sieć: WorldCraft

 

jak chyba każdy wie, administratorem jak i zalozycielem

sieci WorldCraft, jest SaCha

wszystkie nasze serwery sa tworzone i placone z moich pieniędzy.

Nasze serwery są z pasja dla graczy, to nie są serwery pod zarabianie pieniędzy

u nas można najwyżej zamówić sobie vipa, nie da się kupić gamemode, ani Admina za pieniądze

aby uzyskać admina, trzeba mieć poparcie ludzi na serwerze i ich szacunek.

Nasze forum możesz uzyskać na serwerze /spawn

 

____________________________________

Dziękuje i zapraszam do Gry.

SaCha

 

_______________________________________________________________________________

 

 

 

zapraszamys.png

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam all !!!!!

dużo eventów

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam !

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

zapraszam

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

zycie ludzi zmieniaXD

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam Na serwer !!

1.1 download trzeba podmienic pliki .minecraft

http://speedy.sh/XRrKJ/Minecraft-1.1.rarhttp://speedy.sh/XRrKJ/Minecraft-1.1.rar

Pomoc: wciskasz start nastepnie uruchom wpisujesz %appdata% i ok i podmieniasz pliki .minecraft na to co jest w paczce

Opublikowano

Podanie

Mam 14 lat.

Moim hobby jest czytanie książek.

Miałem kid moda na serweże lecz upadł.

Wydaje mi się ten serwer za szybko nie padnie.

Staram zawsze być uczciwy przekładam sprawy graczy nad swoje.

Na serwer będe regularnie wchodził od 28 marca po wywiadówce gdyż mój sprzęt nie domaga?.

Pierwszy raz ja serwa wbije 13 ( wtorek). Proszę o rozpatrzenie mojeg podania.

Posiadam ts3 jak i równeż jak i miorofon.

W piątek i sobotę jestem całkiem dużo czasu na kąputerze.

Z powarzaniem Tarzan

Ps. Przepraszam za możliwe błedy ortograficze lecz podanie pisałem na telefonie.

 

//takie rzeczy na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...