Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Tu podawajcie rozne fajniutkie haxy ^^


RiCo~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podawajcie tu haxy.

To bedzie taki ala spis hackow.

| |

| |

\/

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

Moze i masz racje . To w takim razie kto chce udostepnic jakiegos hacka to wrzuccie tu a jak nie to nie...

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

ja chcę :D

http://www.mediafire.com/?a827e5es49uvvzv

PzD3

Otwieracie za pomcą "INSERT"

Instrukcja :

  1. Wypakuj pliki z paczki do Dysk lokalny D/C > Program Files > SGInternactive > CrossfireEU - i właśnie tu ...
  2. Uruchamiacie Loader
  3. Czekacie aż pojawi się to drugie okno (nie to czarne)
  4. Włączacie CtrlAltDelete i zamykacie program Project1
  5. czekacie 5 sekund i klikacie Skip Ad
  6. Włączacie poprzez "patcher_cf"
  7. I tylko "INSERT" i tam uruchamiacie co chcecie ...

Cóż narazie bes ss, ale hack działa na 100% na EU

:)

PzD3 - Have fun

Czekam na like

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

@JambQ a jak mi nie chce wejsc te skip ad i siedzi na 1 sec ?

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

@Up ale co to te cookies ?? ^^ a historie czyscilem z 10 razy . jakby co to moja domyslna jest mozzila ...

@Edit

A jak bym odinstalowal ?

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

czyscilem i nic ja moze odinstaluje explorera moze pomoze ^^

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

Odinstalowanie explorera nic nie pomoże, może źle wyczyściłeś historie, ja jak używam hacków w których trzeba kliknąć skip ad, czyszcze historie explorera i to pomaga.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

sluchaj wchodze w eplorera biore ustawienia bezpieczenstwo i usun historie przegladania zaznaczam wszystko i usun.

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

Pobierz CCleaner i weź wyczyść juz masz tam wączone opcje

Ja zamknąłęm loadera i włączyłem od nowa ... i działało .

Jarek dasz lajka :D zbieram na rangę :P

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

@up nie dam ci lajka, bo jeszcze się jakiś moderator przyczepi, że się wymieniamy lajkami, pomagaj innym na forum, pisz sensowne posty a na pewno ktoś ci da lajka bez proszenia

1398258449-U383457.png

Opublikowano

spoko ;) dobra koniec nabijania postów ;)

I jak, pomogło CCleanerem?

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

JambQ jeszcze nie sprawdzalem ale zaraz sprawdze ; ) masz lajka za checi ^^

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Opublikowano

Kurde ale jakim loaderem mam to uruchomić? :/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

E jak zrobie wszystko w tym cclearne to resetuje kompa ? ?

...Życie jest jak gra...

...Nie mozesz dac sie wyeliminowac...

-=-POMOGLEM-=-

"Daj Lajka +"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...