Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i co to ma być ?

Cytat ktory cie zabije xD

 

JEZU DAJCIE MU PARLAMENTA LUB PRZENIESCI TO DO OFF TOP

 

by sEr&sEr

Opublikowano

TO wyglada na jakis skrypt :)

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

niech ktos pomoze to skompilowac , bo mam juz wszystkie pliki do serwera tylko nie wiem czemu wyskakuje

def_exception :UnrecognizedSwitch, "Unrecognized switch: %s"

def_exception :NotImplementedError, "Need to define `%s'"

def_exception :CantReturnToNormalMode, "Can't return to normal mode."

 

pomoz w kompilacji programu w celu nowego priv serwera

ubda1202.gif
Opublikowano

Jak masz wszystkie pliki to moze sie podzielisz i wszyscy ci pomoga bo wklejasz jakeis skrypty i mamy wiedziec o co kaman...

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Proponuje zgłosic sie o pomoc w dziale programistycznym, jest tam kilku fajnych ludzi którzy znają się na rzeczy.

pozdrawiam!

Opublikowano

napisalem do kilo_kartofli on sie na tym bardzo zna moze pomoze

 

@up

jak ja mialem warna za neregulaminowa to odrazu 40% :/

29105455.jpg
Opublikowano

Wysilcie [wysilmy ;d] swoje szare komórki ^^ ja osobiście nic z tego nie rozumiem ,szkoda że ci co już coś skumają typu ten nicko_w są chamscy i nie poweidzą bo się boją że ich przebijemy ^^

Opublikowano
niech ktos pomoze to skompilowac , bo mam juz wszystkie pliki do serwera

No to gratuluję, może tak mnie oświecisz skąd masz g1 folder?

Swoją drogą to skrypt w PEARL, więc byle czym tego się nie skompiluje.

newliaf.jpg

dmwz.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem najlepszym wyjsciem byloby poproszenie pana nico_w o wypuszczenie tego pliku juz skompilowanego z dolaczonym plikiem np .ini w ktorym moznaby bylo zmienic docelowe ip...

Rozdawanie kodow zamiast execow moim zdaniem jest przerostem formy nad trescia...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...