Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Leauge of Legends na telefonie !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LEAUGE OF LEGENDS!

 

Czy kiedykolwiek marzyłeś aby na twoim androidzie znalazł się LoL ?... to ten temat jest dla ciebie !

 

A więc niedawno Firma MAYA stworzyła grę Legendary Heroes i właśnie o tą gre chodzi.

Ta gra to nic innego niż kopia/podróba sławnej już gry Leauge of Legends.

Nie dokońca jest to kopia postacię i tak dalej troche się różnią.

Gra aktualnie nie jest rewelacją lecz twórcy pracują nad poprawą

Niezależnie od telefonu gra może się zacinać oraz mogą występować drobne utrudnienia z kontrolą bohaterów

Minusy:

- Lagi

- Aby gra była idealna musisz oczywiśćie wydać prawdziwe pieniądze

Plusów nie powiem wam ponieważ nie gram i nie grałem w LoL'a

Lecz napewno + jakieś są

Wymagania:

Android 2.1 lub wyższy

Rozmiar instalki: 658 kb natomiast po sciągnieciu jest dodatkowe 57 mb do pobrania

A więc sami pograjcie i oceńcie :D

 

SCREENSHOTY:

5larn8.jpg35ku6tf.jpgv2qtlh.jpg

 

ANDROID MARKET

Opublikowano

Masz może spis obsługiwanych telefonów? I czy jest single? :P Bo gra mogła by być całkiem całkiem...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ta gra to nie do końca LOL.

Zależy jaki się ma telefon, bo na niektórych obniża wydajność a na niektórych NIE.

Ogólnie Tut to to nie jest, ale fajne info.

image.png 

Opublikowano

Hah fajnie wygląda na SS. Leci Like. Jak wróce do Domku zobacze czy pójdzie na moim X10 Mini Pro :) Jeżeli pójdzie to nie będę sie mógł doczekać MultiPlayera ^^

 

@EDIT Nieeee nie działa na X10 Mini Pro :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Sertyni jest zdegustowany swoim X10 Mini Pro i walnie nim o ściane.

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Ooo ciekawę... A myślałem, że na prawdę dałeś tut do lola , ale i tak ciekawie wygląda zaraz zainstaluje i sprawdzę.

 

Edit:

Działa gierka jest fajna tylko trochę przycina.

 

Wersja Multiplayer będzie tylko nie wiadomo kiedy :)

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gra działa również na iOS'ie , więc na moim iPhone'ie 3GS działa , nie zauważyłem spadku wydajności , ale strasznie długo się wczytuje .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Gierka napewno do miana LoLa nie może pretendować, ale jest całkiem podobna. Martwi jedynie konieczność wydawania realnej kasy, jeśli chce się pograć dłużej. U mnie odpadła po dwóch dniach :)

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...