Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Life4game [Survival + Frakcje][30-50slotów][NoWL][NoPrem]


Cris_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server jest beznadziejny... Wyjdziesz ze spawnu i rzucają się na ciebie kolesie z zelaznymi-diaksowymi zbrojami. A jak tylko powiem słowo "frajer" do innego gracza dostaje muta na perma...

 

Ocena: 0,5...

 

Ogólnie nie polecam!!

minecraft2t.png

 

 

My Achievement's

 

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

mca.png

Opublikowano

@2up, dostałeś mute za wyzywanie i nie dostałeś mute na perma tylko na 5 minut., serwer ma z godzinę i nikt nie ma diasowej zbroi.

@up gościa z takim nickiem nie widziałem.

 

Jesteście kolejnymi hejterami, nie graliście nawet 5 minut.

Proszę o usunięcie paru procent ostrzeżeń - Staram się

cissygna.png

Opublikowano

Moim zdaniem bardzo dobry serwer

Jeżeli ktoś przestrzega regulaminu to nie ma żadnych problemów z mutem od admina czy inną karą

 

Zapraszam serdecznie do wspólnej gry :)

onlinexsyg2.png

ZAPRASZAM NA SERWER SURVIVAL+ FRAKCJE
IP: SV.CRAFTME.PL

Opublikowano

Kolejne kur*a dzieci, serwer ma parę godzin nie srajcie ogniem !

@Właśnie instalujemy ten anty xray !

@edit, i Piszecie jakieś bzdury, bo nikt was kurde nie zabił.

A kolega wyżej nawet nie potrafi się obsługiwać słownikiem!

 

TO jest serwer survival, nie ma działek itp. Więc zrozumcie.!!!

Proszę o usunięcie paru procent ostrzeżeń - Staram się

cissygna.png

Opublikowano

Połowa już została zbanowana.

Proszę o usunięcie paru procent ostrzeżeń - Staram się

cissygna.png

Opublikowano

Nie wiem co wy mówicie. Serwer jest bardzo fajny. Team jest super, ogarnięty, pomocny i wgl :) Gracze też niczym sobie. Te bzdury co wcześniej mówili to kłamstwa. Zapraszam, bo bardzo mało graczy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...