Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie najlepsze ustawienia dla QS i TS


AendM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli wiecie o co mi chodzi to proszę o pomoc .

Mam problem . W Cod MW 2 gram ponad miesiąc ale w tym czasie powiedzmy wypracowałem swój styl grania.

Teraz często gram snajperem z intervention na ZiZ ( Znajdź i Zniszcz )

Moje pytanie brzmi : Jaką mieć np. Najlepszą czułość myszki lub coś w tym rodzaju , aby lepiej robić np. Trickshota ?

 

Mam nadzieję, że bardziej doświadczeni gracza przekażą swoje tajniki ;)

Jeśli pomocna będzie odpowiedź , oczywiście leci plusik .

Pozdro !

Opublikowano

Każdy ma swoją czułość myszki dopasowaną do potrzeb, ale jeśli byłbyś tak dobry i powiedział mi ile DPI ma twoja myszka to może coś wykombinuje.

Opublikowano

Tak jak @up każdy ma swoja czułość myszki, w moim przypadku to jest połowa. Do trickshoot'ow radzil bym ci kupić myszke do gier z oprogramowaniem Oscar. Ja obecnie używam taką myszke X750 A4Tech XL-750Bk,myszka nie jest droga a jest świetna. Jak zdecydujesz się na kupno tej myszy to mogę Ci wysłać skryptny na np. 360, 720, 1440 lub qs'a :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...