Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CHAMPION] Akali vs Karma


Vipus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.png

 

Posiadam: 3150 IP

Zależy mi na: Akali vs Karma

Preferuję: Rzadko spotykane Postacie ,ładny DMG i przydanie się na coś w zespole ^.-

 

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

No o tym napisałem Rzadko spotykana postać ^.- Czytałem dużo o karmie i wiele osób jej nie docenia ; D

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

Przydanie się w teamie - Karma

Ładne dmg - Akali

 

Dwie różniące się postacie. Akali to typowy ap carry, siejący spustoszenie w mid game. W sumie moge podsumować ja dwoma zwrotami: duży dmg, łatwo nią o pente.

Karma - support, wiele osób jej niedocenia, lecz pamietam jak grałem na nią jakimś casterem na midzie to mnie po prostu zjadła.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=Kr2GcArEW4w&feature=fvst

 

Dla tych Co nie doceniają Karmy , Raczej ją kupie ; ]

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=Kr2GcArEW4w&feature=fvst

 

Dla tych Co nie doceniają Karmy , Raczej ją kupie ; ]

 

Twój filmik nic nie mówi. Dałeś akcje na których karma jest zrobiona pod ap(jest to kompletne idioctwo, ponieważ jest to support), a pozatym nie widzę, jakoś jej "op" w tych filmikach, większość to poprostu ks'y.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Karma jest AP ... nie robi jakiegos masakrycznego dmg... podobnie jak taka lux jest poprostu magiem... robiac ją pod AP dopiero w late pokazuje jaki z niej support a z dobrymi runami na poczatku ma ladne dmg. poprostu

 

chcesz pomagac w teamie ? - Karma

chcesz robic dmg i kręcic pentakille? - Akali

 

mam oby dwie postacie i oby dwoma gram, jednak jesli chcesz slyszec komantarze 'wtf, op support' to bierz karme xD

zreszta w sygnie mam staty z rankedow Karma, wiec mozesz zobaczyc :)

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

Dzięki wybiorę Karme ,po 2 Filmik nie jest mój ; D

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

Dobra, jeszcze ja dopiszę, chociaż po czasie :) Akali jest raczej często spotykana, obie są trudne do ogarnięcia, Karma najbardziej. Obie zwykle pod AP, z tym, że Akali to asassin a Karma to support lub carry (łądny dmg za skilli).

userbar.png
Opublikowano
Karma jest AP ... nie robi jakiegos masakrycznego dmg... podobnie jak taka lux jest poprostu magiem... robiac ją pod AP dopiero w late pokazuje jaki z niej support a z dobrymi runami na poczatku ma ladne dmg. poprostu

 

 

Ile supportem ap wyciągniesz? Za golda z samych asyst?

 

 

 

@Temat: Zależy ci na dmg, bierz akali.

  • 2 tygodnie później...
Gość Menesterowy
Opublikowano

Temat jest nieaktywny od 7 dni.

Kosz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...