Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Fiddlesticks vs Veigar vs kilka postaci


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.png

 

Postacie: Veigar vs. Fiddlesticks

Zależy mi na: DMG/Opanowaniu postaci/dobrych skilach

Dodatkowe informacje: Która postać lepsza na MID a która na down/top (gram z kolegą czasami).Postać raczej AP :P

 

 

 

 

 

Żeby nie zakładać kolejnego tematu jaką jeszcze postać polecacie pod AP i dobre dmg Posiadam (proszę o max 3 postacie z tych opisanych na dole ;p):

 

Morgana

Annie

Ashe

Kayle

Master Yi

Poppy

Twisted Fate

 

Dodam że gram od nie całego mieszka i tak średnio jeszcze ogarniam ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

Jak chcesz Ap to pomyśl nad Morganą, Fiddlem, Veigarem.

 

3 dobre postacie, nie trudne do ogaru

 

Morgana - stun ,plamka, fajna tarcza i super ulti

Fiddlestick - wysysanie życia, fajny silence i scare , ulti fajnie zjeżdza typków w tf

Veigar - dobra kulka z q , najlepiej jak najwięcej ją wystakować , w do farmienia i fajny dmg , e to klatka=stun , ulti super dmg!

 

Zbierz sobie 3150IP i kup LeBlanc , ogarnij ją to będziesz siać pogrom

 

A z tych polecam Veigara

Fiddl sie szybko nudzi

A morgana tylko w tf fajna a tak to ...

Opublikowano

veigar moze miec najwiecej ap w grze co przy tym idzie najwiekszy dmg jednak wbrew pozora nie jest jakas super duper postacia. fiddlestick bardzo silna postac dzieki olbrzymiemu cc. odpowiednio uzyte ulti moze ci dac penta killa ;D co do pozostalych

 

Morgana - bardzo dobre ulti ale lux mimo wszystko jest lepsza (bardzo podobna postac do morgany)

Annie - dobry mag pasyw niezle wkurza przeciwnikow :P

Ashe - sredni ad carry sa lepsi

Master Yi - dobra postac dla poczatkujacych robi duzy dmg i ma dobre survi

Poppy - nie gram wiec nie powiem

Twisted Fate - nazywaja go czasem najlepszym ap carry. przydatny w teamie przez ulti

Opublikowano

Twisted Fate najlepszy, lecz trudny jeśli chcesz mogę nauczyć cię nim grać napisz na pw :) morgana to jedna z najlepszych postaci do rankedów ze wzgledów na ulti które stunuje wszystkich :)

Opublikowano

Veigar lepszy dmg, masz każdego na combo. Lecz wg. mnie szybko się on nudzi.

 

Z tych postaci co podałeś najlepsza jest Morgana, bo jest niezła kontrą na Kassadina i LeBlanc. TF nie polecam jak jesteś początkujący bo nie ogarniesz.

sygnampckopia_zps11d86fac.jpg

Opublikowano

Master Yi pod ap kozak, annie najlepszy OP, fidd dobre "kombo" e+q+w dedasz, veigar dobry, lb, ciota króra sie wyfarmi na nobkach, a tak naprawdę siada na 2 skille ... tf papier, nawet dobre gangi (obnizyli jego ulta, nigdy im tego nie wybacze :| )

 

Od kiedy ashe pod ap ? :(

 

Polecam annie i masterka pod ap

Opublikowano

Veigar na mida, fiddle na boty/topy. ja bym ci radził veigara, op dmg w late, natomiast fiddle useless w late. veigar ma stuna i do tego fajna pasywka.

weź veigara.

 

a z tych co ty wymieniłeś, to najlepsze z AP : Kayle, Annie i Morgana.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

gram poppy

ma dobre ulti podczas ktorego jestes nietykalny

1 skill ktorym mozna zabrac 1/4 hp tak samo + uderzenie o sciane 1/2 hp wiec to zajmuje 3/4 hp przeciwnika i mozna go szybko dobic chlubą demancji ktora daje speeda w nogach i w rekach :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...