Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Exp bot


hvj321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy jest jakiś darmowy exp bot na serwery globalne (pl) którego działanie nie wiąże się na bezmyślnym naciskaniu spacji czy biciu po jednym mobku, który dodatkowo DZIAŁA NA WINDOWS XP .?

Jeżeli tak to proszę o linka do tematu...

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Ale czy działa on na XP .? Pisał ktoś że nie działa to na XP

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Okey, zaraz ściągnę i powiem czy działa ;)

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Oke.

 

 

. Ściągamy paczkę i wypakowujemy

2. Ściągamy blokadę HS polecam: http://www.mpcforum....da-hackshielda/

3. Otwieramy plik Registration.exe i się rejestrujemy.

4. Włączamy plik M2Bob.exe i w Sprache Language: wybieramy język Klikamy Metin2 Wahlen Select Metin2 i wybieramy plik Metin2client.bin który znajduje się w Metin2 logujemy się i klikamy Login Bon-Serwer.

5. Klikamy Weiter Next! teraz klikamy taki klucz i wpisujemy passy do Metin2 w serwer wpisujemy który to serwer ( Uwada! na PL'u 1 serwer = 0 czyli np. 20 Serwer to 19 !!!) Wpisujemy Ch i która to postać od 0-3 i zamykamy.

6. Klikamy strzałkę i gotowe :)

 

 

Instrukcję masz w spoilerze

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie działa mi ten bot na xp... Poleca ktoś coś innego.?

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...