Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skycraft - Hardvival [40][No-Premium][No-WL][24/7][1.1] Zapraszamy !


Eskadra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skycraftlogo.png

 

 

opisserwera.png

 

Skycraft - Hardvival to połączenie dwóch trybów gry ,

Survival oraz Hardcore.

Celem gry jest przetrwanie !

Jeśli zginiesz otrzymujesz bana na 7dni!

Lecz możesz przedterminowo odbanować się na stronie serwera.

Mapa jest bardzo ładna i zaskakująco duża

:)

Budować można ok. 200kratek od Spawna .

Na Spawnie wyłączone jest jedynie PVP !

 

Serwer tylko dla osób lubiących wyzwania !

:D

 

informacjey.png

 

IP : 91.204.162.109

 

Slotów : 40

Nether : Włączone

The_End : Włączone

Whitelist : Wyłączone

Premium : Nie jest wymagane

Zwierzeta : Włączone

Potwory : Włączone

 

administracjad.png

 

Właściciele : Eskadra , Teleseil

Moderatorzy : Rekrutacja otwarta

Szeryfowie : Rekrutacja otwarta

 

dodatkoweinfo.png

 

Serwer jest czystym Survivalem z dodatkiem Hardcora!

Nikt nie odpowiada za twoje budowle oraz itemy!

Brak cuboidow!

Na serwerze są pluginy zapobiegające czitowaniu !

Gwarantujemy brak lagow , bezawaryjność oraz długotrwałość serwera !

 

screenyfa.png

Spawn

 

 

20120227092956.png

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Polecam! 10/10

Ale dostałem bana -.- Dziękuje za grę

PZDR.IceLaysPL

PS:Eskadra dał byś unbana ? wbiłem 1 na serwa :C

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

10/10 Polecam ;) Niestety nie mogę za wiele powiedzieć bo zombie mnie wciepło do ognia potem pajaczek i wiecie jak to się skończyło ;p Spawn spk. Admin ogarnia nie ignoruję graczy, idealny serwer survival i hardcore ;p

Opublikowano

Eskadra zauważyłem coś jakiś Filip [i jakieś numerki] zabija na spawnie -.-

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

@up , naprawione , z tego wszystkiego zapomniałem na spawnie wyłączyć pvp :)

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

super serwer jest ogarnięty i panuje miła atmosfera. bardzo oryginalne a zarazem ciekawe połączenie 11/10

Opublikowano

Witam jeśli zdecydowaliście włączyć whiteliste to prosze o dodanie gracza o nicku Gruszka.

Przy okazji chciałbym dowiedzieć się jakie są wymagania aby zostać moderatorem lub szeryfem serwera.

Z góry dziękuje .

Opublikowano

Nie polecam servera. Dużo dzieciaków dostaje super vipa i zabijają bez powodu. Poza tym zachowują się jak banda dzieciaków co myślą że im wszystko wolno.

 

NEGATYW!!!

Opublikowano

Nie polecam serwera. Mógłby być lepszy , ale Gracz JacoluxPL , który ma status Super Vipa zabija , teleportuje sie , kradnie przedmioty i niszczy budowle graczy. Serwer na tym traci. Nie Polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...