Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nagrywanie w Csie [fraps] P0móż!


xantox1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem z frapsem jak nagrywam filmy z csa które maja z 20-40 sekund to mi ważą 500 MB I weś wrzuć coś takiego na yt nagrywam w formacie AVI [60 FPSOW] Windows XP : d ! Kurwa nie wiem co robic Pomocy dam naj czy cos tam!!!!!

Powiem Ci , jaki smak ma zdrada ,

Kłamstwo - otwórz drzwi , tam szatan .

Bagno - Wielu to odpowiada

Znaaam to - Nie tylko z Opowiadań !

Diox < 3

Opublikowano

Musisz przeklinać w tytule..

 

W google można wpisać : konwertowanie filmów z frapsa

 

Bo filmy nagrywane frapsem nie są kompresowane z czasie nagrywania

b_560_95_1.png


Opublikowano

a nie lepiej nagrac przez cs czyli ''record'' ? i potem to demko ponownie nagrac frapsem bylo by wiecej fps

7ddfbc0fa5.gif

 

likei.jpg

Opublikowano

a nie lepiej nagrac przez cs czyli ''record'' ? i potem to demko ponownie nagrac frapsem bylo by wiecej fps

On tak robi :F

 

Nie używaj wulgaryzmów w nazwach tematu.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano
a nie lepiej nagrac przez cs czyli ''record'' ? i potem to demko ponownie nagrac frapsem bylo by wiecej fps

A czy ty myślisz przed napisaniem czegoś o czym nie masz bladego pojęcia?

przez record plik będzie .dem i go nie otworzy przez żaden program(LOL)

Musi nagrywać frapse

 

A ty robisz tak ściągasz ten program:http://download.cnet...4-10661456.html

I chyba dalej sobie poradzisz?To ci przekonwertuj film i zmniejszy jego rozmiar.

to jest program banalny więc powinieneś dać radę;D

 

I drugim razem popraw się bo nie powiem ci jak to rozwiązać;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...