Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Terraria] Jak zdobyć Snow Globe po 31 grudnia 2011r.?


TerraSebo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, otóż po 31 grudniu 2011r. nie można dropić prezentów z których wypadają candy cane block , green candy cane block oraz ten co nas najbardziej interesuje Snow Globe.

Snow Globe - przedmiot który przywołuje Snow Legion można go dopiero użyć gdy mamy 200 lub więcej punktów życia .

Przejdzmy do rzeczy.

Aby dropiły nam prezenty z mobów trzeba zmienić datę w komputerze.

Czyli klikamy na zegar na pasku zadań (w prawym dolnym rogu komputera [domyślnie !]) i przestawiamy datę od 15 grudnia do 31 grudnia maksymalnie.

I zapisujemy datę.

I możemy się cieszyć dropem z prezentów ;P

 

Myślę że poradnik się spodobał jeśli ktoś nie będzie tego rozumiał to proszę na pw lub w temacie.

Poradnik 100% mój !!!

baner3.png

Opublikowano

xD

Banalne, ale nie wiedziałem o tym.

Dzięki takiemu czemuś można oszukiwać w całkiem niezłej ilości grach online.

Like dla Ciebie :)

02402750183503470554.png

| exKidMod Soldat | NFS:W Helper|

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Terraria] Jak zdobyć Snow Globe po 31 grudnia 2011r.?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...