Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MakinWasLubi - Diss na nich ( Zapisywać się )


Dziamcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem wszystkim hejtom oraz niewiastom z MPCforum <3

 

Dziamcio aka Zadzior - będę nagrywał diss na ich zjebane forum.. Patrząc czy nie, dowodzi nimi Mr. Schabowy (FuBu).

Diss będzie nagrywany na instrumentalu jakimś tam.. obojętnie mi, tekst ułożę jakoś..

Będę nagyrwał na mikrofonie od laptopa, zero kurwa mikra normalnego, nawet za 30zł.. Bo mi się rozjebało ostatnio, a zbytnio

kasy kurwa nie mam.. Nawet tych 30zł mi żal. xD

 

Chciałem się spytać, czy może nikt nie chciałby się dograć? Przecież ich forum jest tak zjebane, że wystarczy Schabowemu ( FuBu )

wylizać dupcię, i już mamy tam rangę na forum. Pozdrawiam również Pridaka, który nakręca swoje zjebane filmy na youtube, a później

żali się, że ukradli mu konto, haha. Dobrze wiadomo, że kurwa zrobił picówę dla oglądalności..

 

Jeżeli jeszcze ktoś chciałby pojechać po ich forum, i dograć się to pisać niżej.. Jeżeli macie pytania kiedy diss wyjdzie, to najprawdopodobniej

szybko. Jeżeli się diss pojawi, to dostaniecie szczegółowe informacje jak, gdzie i kiedy.

 

endżoj. ;)

Opublikowano

A po co mi tam ranga?

 

Jakie wielkie oburzenie? Chłopcze, ja nie odpierdalam brudnej roboty jako moderator i nic za to nie dostaję ;)

Opublikowano

i co? znów smieszne pojazdy jak ten pojebany makys? cytuję:

 

- e wiesz co

- no?

- a wiesz że fubu na downa

- heheheahuihudsahudasuhasduhasduhasduhasduhasuhuhas

- hausuhaasuhdasuhdehuehauhudsbuasdbuasdbudashusa

- hashuhasudhuashushauahuasa

- a fubu wychodzi z domu i wiesz co

- ahashbuasdbdasubdasuasdhhduashuashudas

 

ja prdl :/

1367591241-U459639.png


Opublikowano

nie zesrajcie się z tymi dissami, jak tak ich nie lubicie to po chuj czas tracicie na nagrywanie jakichś dennych amatorskich piosenek na nich?

fs_overall.png

Opublikowano

po co nagrywac jakies pojebane dissy

 

powiedz cos o jego matce czy coś

Opublikowano

30zł? ja mikro kupiłem za 13zł i jest dobre :F

Opublikowano

Kule se wynajmij

Kula już nie nagrywa ;/

Omen tak

 

 

30zł? ja mikro kupiłem za 13zł i jest dobre :F

Ja też kupiłem, ale za 5 zł. Jest dobre, ale nie działa

 

 

Mogę wam tekst napisać:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...