Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Najlepiej zarabiający czołg niemiecki


kicper99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie pz3/4 lepsze od pz4 bo szybsze :P więcej frajdy:D

Tiger też nieźle zarabia jak sie ma na full i umie grac to po 24k na +

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

5-6tiery najoptymalniejsze są. 7 również zarabiają ale koszty użytkowania zjadają za dużo.

Opublikowano

Tiger:

-za dobrą bitwę 25k

-10k naprawa

-2k ammo

 

Umiesz grać? Koszty naprawy 5k.,,

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Ja tam może grać nie umiem, ale często jak padam vk36h to koszty naprawy przewyższają zdobyte kredyty, a wiadomo takim moim czołgiem ciężko spenetrować tiery 8 czy 9 ..

Opublikowano

Najlepiej zarabiający czołg w grze to Lowe każdy o tym wie i Lowe jest "marki" niemieckiej. Więc już masz odp. Ale ja ci polecam : PZ IV,PZ III/IV i Grille. Wyciąga się mniej więcej 20-30k na dobra bitwe (1-3 kille i z 3-5 uszkodzeń)

signature.png

Opublikowano

#kicper

1)Nie chodzi o to c najlepsze w tym temacie.

2)Nie za wcześnie na ocenę?

#rambo

Na mniejszych tierach masz mniejsze koszty, grając t29 nie wychodzę na --- ale zarobki nie są kosmiczne.

#lika nowe

ćwiczenie czyni mistrza, kiedyś jak zaczynałem nawet na 4 tierze --- mi się zdarzał.

#mkskub

Nie za wcześnie na porady? Dopiero co pytałeś o exp lee.

Opublikowano

Nie za wcześnie na porach? Dopiero co pytałeś o exp lee.

...

Co robiłem? jakich porach?... Przeczytaj ze 2 razy zanim coś napiszesz.

signature.png

Opublikowano

Najlepiej zarabiający czołg w grze to Lowe każdy o tym wie i Lowe jest "marki" niemieckiej. Więc już masz odp. Ale ja ci polecam : PZ IV,PZ III/IV i Grille. Wyciąga się mniej więcej 20-30k na dobra bitwe (1-3 kille i z 3-5 uszkodzeń)

Tak od razu mówię że kille się nie wliczają do kasy ..

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja polecam S-51z 203mm, wystarczy jeden trafiony pocisk i jesteś na + (bez premki)

Opublikowano

mam S-51 i na tym patchu po ktorym sie mnie zarabia na arcie takze ciezko wyjsc tak zeby dobrze zarobic prownujac do czasow z przed patchu wtedy 40k+teraz jak dostane 15-20k to jestem szczesliwy i na dodatek mowa jest o niemieckich czolgach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...