Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][Survival + Frakcje][100 slotów][Zero lag'ów][Wszystko włączone]Hard-Field.pl Zaprasza !


Perzot1818pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, widzę że to się składa podania więc nie mam na co czekać.

 

Nick: Twister

 

Wiek: 14 lat, w tym roku 15.

 

Czytajcie posty zanim coś napiszecie ^^

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie ogar tu nie ma wl ... tylko administracja dopieszcza serwer więc to tylko chwilowo ...

Kiedyś będzie tu zajebisty obrazek ... Ale to Kiedyś :P
 

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
— Mark Twain

 

Opublikowano

Dodaj: zehotka

 

Wiek: 14

Zbieram -

 

 

userbarcsf.png

jjbar.png

zehotka.png

 

"Nie tłumacz się! Przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą..."

Opublikowano

@miniard

 

Wku**iasz, to ty mnie i resztę serwera. Nie moja wina, ze zapewne jakiś zieleniec rozwalił cię pięściami. Same hacki, powiadasz. Anti-Xray, noCheat - i co? Są same hacki, bo udaremnili to, że pewno sam chciałeś tego użyć. Administracja robi, co powinna - również musisz sobie, bo nie nam rujnować opinię, takim właśnie zachowaniem. Lata tylko 5 ludzi zauważ - tylu z ilu składa się administracja.

Opublikowano

Czekam na Ts. Mam nadzieję, że nie będzie na serwerze neo kidów a szczególnie osób które nawet nie umieją pisać poprawną polszczyzną. Pozdro w razie gdy jest WL to nick: Kozak.

Opublikowano

dodaj: zehotka i ProrokProOk

Zbieram -

 

 

userbarcsf.png

jjbar.png

zehotka.png

 

"Nie tłumacz się! Przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą..."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...